Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  FRIS® DAYS ze szkoleniem Adama Plucińskiego

  By 6 czerwca 2023 No Comments

  Po 3 latach pandemicznej przerwy na scenę powróciło wyjątkowe wydarzenie, jakim jest FRIS® DAYS – IV Ogólnopolski Kongres Trenerek i Trenerów FRIS®. Hasłem przewodnim IV edycji było: „Całość to więcej niż suma części”.

  Niezmiernie cieszymy się, że jednym z prelegentów tegorocznej edycji był Adam Pluciński, który przygotował szkolenie „Jak FRIS® wspiera szefów sprzedaży i ich zespoły?”. Tym bardziej cieszymy się, ponieważ szkolenie Adama zdobyło ogromne uznanie wśród uczestników i średnią ocenę końcową 4,68 (najwyższa możliwa to 5,0).

  Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu i podzielenia się wiedzą oraz wszystkim uczestnikom za pozytywne opinie po szkoleniu!

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat FRIS®, sprawdź 7 odcinek podcastu Między Szelkami: Jak FRIS wspiera managera w budowaniu efektywnego zespołu.