Pomagamy firmom rozwijać się w ramach dodatkowych środków z dofinansowań. Posiadamy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0, potwierdzający profesjonalizm świadczenia usług. Współpracując z nami możesz być pewien, że otrzymujesz wsparcie na każdym kroku podczas:

  • Doboru odpowiedniego szkolenia
  • Wypełniania i składania wniosków, aby pozyskać środki
  • Realizacji działań rozwojowych

Dotychczas na rozwój firm i pracowników pomogliśmy zdobyć już: 325 753,30 zł

Przeszkoliliśmy już 300 osób w ramach szkoleń dofinansowanych!

Jeśli naprawdę zależy Ci na zwiększeniu konkurencyjności swojej firmy, pokażemy Ci jak możesz otrzymać nawet 100% zwrotu inwestycji w szkolenie – od Ciebie potrzebujemy jedynie deklaracji wzięcia udziału w projekcie, nasi Doradcy przeprowadzą Twoją Firmę przez cały proces!

Rekomendacje firm

“Dzięki wsparciu Doradców firmy Circinus Training Center znaczną część działań sfinalizowaliśmy ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, co pozwoliło nam bez dużych nakładów własnych kompleksowo podnieść kompetencje kadry pracowniczej. Firma wykazała się też elastycznością w dopasowywaniu harmonogramu szkoleń do potrzeb firmy.”

Icom Poland

“Firma wykazuje się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym. Uzyskaliśmy fachową pomoc i wsparcie w procesie pozyskiwania dofinansowania szkoleń z funduszy europejskich”

P.H.U. LEKSUS S.C. ARK KOŚCIUK

My wykorzystaliśmy już 50 000 zł
na rozwój firmy i pracowników, a Ty?

Kto może skorzystać z dofinansowań?

Wszystkie przedsiębiorstwa mogą wnioskować o dotacje z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą pozyskać środki z Europejskiego Funduszu Szkoleniowego (Baza Usług Rozwojowych).

Liczba środków jest zależna od danego regionu. Możemy sprawdzić ile może zyskać Twoja firma, kiedy odbywa się składanie wniosków i przygotować dla Ciebie warsztat rozwojowy!

Chcesz się dowiedzieć jak będzie wyglądać dofinansowanie dla Twojej firmy? Nasz Doradca Ci pomoże. Skontaktuj się