Szkolenie zamknięte to szkolenie przygotowane specjalnie dla Ciebie – dedykowane konkretnej grupie Pracowników danej firmy.

Od podstaw „szyjemy na miarę” projekty rozwojowe dla firm. Proces ten zawsze poprzedzony jest analizą potrzeb, oczekiwań i celów Klienta.

Co sprawia, że Klienci wybierają szkolenie dedykowane?

  • dopasowanie programu i specyfiki szkolenia do potrzeb Pracowników i Organizacji
  • przestrzeń do zindywidualizowanej pracy na przykładach i sytuacjach Uczestników
  • możliwość zaprojektowania kompleksowego projektu z wykorzystaniem innych form pracy, np. wizyty terenowe, on the job training, tajemniczy Klient, etc.
  • dopasowanie proponowanych rozwiązań, metod i technik pod specyfikę Organizacji
  • możliwość samodzielnego wyboru terminu szkolenia
  • realizacja działań w siedzibie firmy

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH ZAMKNIĘTYCH

Jak to wygląda? Szkolenia zamknięte – od pomysłu do realizacji

Pomysł

Pierwsze rozmowy z Doradcą o możliwych obszarach rozwoju, potrzebach, celach oraz oczekiwaniach. Przedstawiamy sposób, w jaki pracujemy i projektujemy kolejne kroki.

Badanie potrzeb

Projekty rozwojowe „szyjemy na miarę” naszych Klientów – zanim przedstawimy finalną propozycję, zależy Nam na poznaniu specyfiki i potrzeb Organizacji, a także etapu rozwoju i doświadczenia pracowników oraz ich indywidualnych oczekiwań. Na tym etapie do rozmów włącza się Trener – ekspert w tematyce, której dotyczy projekt.

Finalna propozycja

Na każdym etapie ważna jest dla nas współpraca i elastyczność. Po zapoznaniu się z nasza propozycją czas na konsultacje w celu ujednolicenia oczekiwań i wprowadzenia potencjalnych zmian do programu. Kiedy projekt osiągnie swój ostateczny kształt, przechodzimy do jego realizacji.

Realizacja projektu

Projekt zostanie zrealizowany według ustalonego harmonogramu. Na każdym etapie projektu, będą realizowane konsultacje odnośnie dostosowania go do aktualnych potrzeb. Podczas trwania całego projektu zapewniamy wsparcie merytoryczne i organizacyjne.

Ewaluacja

Projekt zakończy się szczegółowym podsumowaniem oraz rekomendacjami dalszych działań rozwojowych. Podsumowanie umożliwi zaplanowanie dalszego rozwoju dla Organizacji.

Follow Up

Warsztat wspierający mający na celu wdrożenie wiedzy w praktykę. Do ustalenia w przypadku zainteresowania. Opcjonalnie możemy przygotować zadania wdrożeniowe, które wzmacniają proces uczenia się umiejętności w kolejnych tygodniach po zakończeniu projektu.