Zapraszamy do współpracy!

W związku z ciągłym poszerzaniem naszej oferty szkoleniowej, poszukujemy Trenerów do współpracy przy realizacji szkoleń na terenie całej Polski.

Jeśli jesteś osobą kreatywną o wysokich zdolnościach interpersonalnych, posiadasz doświadczenie w realizacji szkoleń, jesteś specjalistą w swojej dziedzinie – napisz do Nas!

Firmy coraz częściej uświadamiają sobie jak ważne jest podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, dlatego też zależy nam, by Trenerzy praktycy mogli podzielić się swoją wiedzą i pokazać świeże spojrzenie na zmieniający się rynek.

Prześlij swoją aplikację

    Załącz CV:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.