Akademia Menadżera

„Nie sztuką jest zarządzać ludźmi, motywować ich, rozliczać z zadań, wynagradzać za sukcesy, a za porażki karać.

Prawdziwy kunszt to umiejętność zaangażowania ich w życie firmy i stworzenie przestrzeni do rozwoju. Pracownik, który ma poczucie, że jest częścią firmy i ma poczucie, że jego praca jest czymś więcej niż tylko wykonywaniem zadań, dostarcza organizacji coś więcej niż tylko osiągnięty cel biznesowy – staje się częścią marki i jej ambasadorem.”

~Adam Pluciński, właściciel Circinus Training Center

akademia managera

Czym jest Akademia Menadżera?

Akademia Menadżera to nasz autorski, w pełni kompleksowy projekt dla menadżerów dotyczący kluczowych umiejętności kierowniczych z zakresu m.in. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, zarządzania ludźmi, przywództwa, budowania efektywnych zespołów, czy motywowania. Składa się z 8 modułów szkoleniowych – co daje, aż 64 godziny dydaktyczne.

W trakcie akademii dostarczymy ci narzędzi do budowania zaangażowania pracowników, osiągania celów indywidualnych i zespołowych czy budowania kultury organizacji w oparciu o feedback i otwartą komunikację. Wyposażymy Cię w gotowe techniki prowadzenia rozmów (także tych „trudnych”), delegowania i rozliczania zadań oraz budowania swojego autorytetu jako przywódcy.

Dzięki przećwiczeniu ich w przyjaznym gronie i feedbackowi ze strony doświadczonego trenera, bez trudu wdrożysz je do codziennej praktyki zawodowej.

Jesteśmy przekonani, że osiągniesz sukces i bez naszej Akademii – wiemy jednak, że dzięki niej nastąpi to zdecydowanie szybciej, bez konieczności popełniania błędów zarządzania.

Dlaczego Akademia Menadżera w Circinus Training Center?

Świadomość siebie

Odkryjesz swoje zasoby, będziesz miał okazję poznać preferencje i ograniczenia w pracy z ludźmi, poznasz także swój styl myślenia FRIS

Warsztaty z Praktykami

Zajęcia prowadzą Trenerzy-Praktycy, zdobywający swoje doświadczenie we własnych firmach i korporacjach

Okazja do doświadczania

80% praktyki, 20% teorii. Stworzona na warsztatach przestrzeń do doświadczania pozwoli Ci na testowanie teorii i rozwijanie umiejętności praktycznych.

Skuteczne narzędzia

Otrzymasz narzędzia komunikacyjne, które są wykorzystywane przez najbardziej efektywnych menadżerów – wszystkie spisane i przedstawione w przejrzystych materiałach szkoleniowych.

Większa skuteczność

Warsztaty odbywają się cyklicznie w każdym miesiącu – w dodatku kończą się zadaniem wdrożeniowym, co pozwala na wdrażanie wiedzy w codziennej pracy pomiędzy kolejnymi modułami.

Potrzebujesz się upewnić? Spójrz na referencje, wystawione przez kierownictwo i zarząd firm, dla których realizowaliśmy Akademię Menadżera:

Potrzebujesz więcej informacji?

Manager ds. projektów rozwojowych:

Aneta Wojciechowska

Witam! Chętnie pomogę dobrać odpowiednie szkolenie dla Ciebie, udzielę informacji których potrzebujesz i znajdę odpowiedź na każde Twoje pytanie. Biorąc udział w szkoleniach które sprzedaję, wiem jak wiele możesz zyskać dzięki inwestycji we własny rozwój.

Zadzwoń lub napisz, a na pewno się dogadamy.