Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Znamy zwycięzców! Gala rozdania nagród Polish Contact Center Awards 2024

  By 11 czerwca 2024 No Comments

  Miło nam poinformować, że już po raz kolejny byliśmy częścią wyjątkowego wydarzenia, którym jest Polish Contact Center Awards. 

  Adam Pluciński miał zaszczyt zasiadać w Jury i wręczać nagrody, a jako Circinus Training Center ufundowaliśmy nagrody dla zwycięzców w postaci szkoleń. 

  Dla zwycięzców zostanie przeprowadzone szkolenie w oparciu o FRIS® – “Ludzie z 4 planet-  budowanie samoświadomości osobistej i biznesowej”. Uczestnicy poznają metodologię, zrozumieją różnice między stylami myślenia i dzięki temu zwiększą swoją skuteczność. 

  Dziękujemy organizatorom i uczestnikom. Gratulujemy nagrodzonym! Widzimy się na sali szkoleniowej. 🙂

   

  *Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/polishcontactcenterawards