Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Złota Sprzedaż – codzienna dawka nowej wiedzy

  By 10 kwietnia 2024 No Comments

  Jedną z naszych specjalności są szkolenia sprzedażowe i projekty szkoleniowe dla działów handlowych. Prowadzimy je dla organizacji z każdej branży zarówno B2B jak i B2C. A teraz wiedzą sprzedażową dzielimy się również na naszych social mediach!

   

  Zapraszamy na nasze profile firmowe na Facebooku, Instagramie i LinkedIn, gdzie na co dzień przekazujemy wiedzę o metodach sprzedażowych, trickach i tipach handlowych dla Handlowców, Managerów działów handlowych oraz całych firm. Wystarczy zaobserwować fanpage, aby codziennie zyskać nową dawkę wiedzy sprzedażowej w pigułce. 

   

  A jeśli chcesz zorganizować szkolenie dla swoich handlowców lub szkolenie z zarządzania w firmie handlowej, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a przygotujemy ofertę dla Twojego zespołu. 

   

  Zadzwoń: +48 733 606 101 lub napisz: kontakt@circinus.pl.