Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  Wpływ koronawirusa na funkcjonowanie przedsiębiorstw

  Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB wspólnie z Circinus Training Center podjęły się zebrania realnych danych o problemach pracodawców oraz pracowników i przygotowania na ich podstawie raportu, który pokaże jakie działania z zakresu rozwiązań biznesowych i zmian legislacyjnych możemy podjąć w obliczu rozwijającej się pandemii.

  Wszystkie przedsiębiorstwa w Polsce i na świecie mierzą się z kryzysem i rosnącą obawą o jutro. Znaleźliśmy się wszyscy w niecodziennej i dla wielu przedsiębiorców bardzo trudnej sytuacji. W sieci pojawia się coraz więcej informacji o wpływie pandemii koronawirusa na działania biznesowe oraz pierwsze pomysły jakie kroki należy podjąć.

  SMB już od 25 lat wspiera przedsiębiorców w zakresie regulacji rynku marketingu bezpośredniego i identyfikacji najlepszych praktyk. Circinus Training Center, wieloletni partner SMB, już od 11 lat wspiera organizacje w rozwoju kompetencji i adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego.

  Dobrze wiecie, że jesteśmy w tym razem i musimy się wzajemnie wspierać – poniższa ankieta i przyszły raport ma pokazać nam, jakie działania powinniśmy podjąć, aby wyjść z kryzysu obronną ręką.

  Ankieta adresowana jest do każdego Pracownika, dla każdego Pracodawcy. Podeślijcie ją dalej. Już teraz dziękujemy za Waszą otwartość i wsparcie.

  Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB i Zespół Circinus Training Center

  Aby wypełnić ankietę kliknij w ten napis lub w poniższą grafikę.