Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościwebinarzarządzanie

  Webinar – Zarządzanie komunikacją i efektywnością w zespołach (nie tylko) rozproszonych

  By 1 lipca 2021 No Comments
  Webinar - Zarządzanie komunikacją i efektywnością w zespołach

  Webinar – Zarządzanie komunikacją i efektywnością w zespołach (nie tylko) rozproszonych – Poznaj model FRIS!

  Na rynku mamy wiele narzędzie, które określają osobowość, talenty, role zespołowe i wiele innych rzeczy. Często popełnianym błędem w zarządzaniu zespołami, że często menedżerowie nie zastanawiają się co chcą osiągnąć i jaki efekt uzyskać, zanim dobiorą odpowiednie narzędzie. 

  Jeśli ważne jest dla Ciebie, narzędzie, które wskazuje i daje możliwość wykorzystać potencjał własny i współpracowników w 101 %, to  zainwestuj 1,5h aby poznać narzędzie jakim jest FRIS!!

  Jaki będzie temat spotkania?

  Zarządzanie komunikacją i efektywnością w zespołach (nie tylko) rozproszonych – Poznaj model FRIS!

  Nowa rzeczywistość, zmieniające się pokolenie, nowa technologia i nowe wyzwania. Ostatnie kilkanaście miesięcy mocno zmieniło rynek, tak samo jak zespoły pracownicze zostały poddane ogromnym zmianom. 

  Jest tylko jedna rzecz, która na przestrzeni tych transformacji nie ulega zmiania – to problemy z komunikacją i efektywnym zarządzaniem zespołów. 

  Do tej pory “złoty gral” nie został odnaleziony. Jednak jeśli istnieje takie narzędzie, które daje możliwości wpłynąć na zrozumienie współpracowników, tego jak się zachowują, działają i podejmują decyzję? Narzędzie, które pozwala w prosty sposób na szybsze, lepsze i bardziej efektywne porozumiewanie się między sobą. Co więcej pozwala zrozumieć, że nie wszyscy myślą i przetwarzają informacje w ten sam sposób. 

  “Dlaczego od ponad 6 lat pracuję Zespołami, Kierownikami, Liderami i Menedżerami z wykorzystaniem modelu FRIS?”

  Ponieważ w bardzo prosty sposób można zaimplementować metodykę do organizacji. Jest prosta, polska i skuteczna. 

  Menedżerka zarządzająca w Contact Center, która poznała FRIS:

  “Ważnym wnioskiem jest to, że różnorodność jest ogromną wartością, dzięki różnym stylom myślenia idealnie się uzupełniamy i działamy razem w Zespole. Rozpoznając style skupiłam się na dopasowaniu komunikacji do konkretnej osoby oraz dedykowanie zadań pod konkretny styl myślenia i działania. Jednocześnie dostrzegałam i doceniałam swoje silne strony oraz zwracałam uwagę na „ogony”, które ograniczały moje działanie. 

  Zaobserwowałam, że codzienna praktyka uważności i samoświadomość sprawiały, że kontrolowałam (zminimalizowałam) swoje ograniczenia, a skupiałam na wykorzystaniu zalet. Stawianie się w nowych sytuacjach, będących wyzwaniem również pozwoliło mi nauczyć się nowych rzeczy.

  Trening czyni mistrza.”

  Jeśli zarządzasz zespołem i chcesz zyskać narzędzie, które pozwoli szybko podnieść efektywność, zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na swoich pracowników, to jest webinar dla Ciebie!

  Jeśli chcesz:

  • Zarządzać efektywniej swoimi zespołami
  • Zrozumieć lepiej swoich pracowników
  • Wykorzystać odpowiednia potencjał swoich ludzi
  • Lepiej komunikować się z innymi 
  • Przydzielać ludziom zadania, które będą budowały ich zaangażowanie

  To jest webinar właśnie dla Ciebie!

  Dla kogo to wydarzenie?

  • Dyrektorów
  • Kierowników
  • Pracowników Działu HR
  • Przedsiębiorców
  • Dla osób chcących zdobyć nowe narzędzie, które pozwoli działać i komunikować się efektywniej

  Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli do tej pory nie poznałeś narzędzia jakim jest FRIS. Jeśli chcesz poznać je jeszcze lepiej – napisz do Nas w tym temacie 🙂

  Czego się dowiesz?

  • Dowiesz się jak myślisz, a jak myślą inni
  • Dowiesz się jak efektywniej działać i realizować cele w zespole
  • Poznasz swoje mocne strony i dowiesz się nad czym warto popracować
  • Będziesz wiedział co może wpływać na satysfakcję Twoich pracowników

  Co zyskasz?

  • Unikalną wiedzę, która przełożysz na efektywność swojego zespołu i własną
  • Zobaczysz więcej niż inni i zrozumiesz mechanizmy komunikacji
  • Umożliwisz swoim ludziom działać sprawniej

  Jak będziesz mógł wykorzystać wiedzę?

  • Będziesz potrafił lepiej zrozumieć swoich pracowników
  • Będziesz efektywniej komunikować się z pracownikami i przełożonymi
  • Będziesz mógł zbudować silniejsza relację z ludźmi którymi zarządzasz

  10 lat wokół ludzi i z ludźmi – Circinus to ludzie, którzy codziennie się doskonalą. To kolektyw zrzeszający konsultantów biznesowych i trenerów, którzy wywodzą się z biznesu i wspierają przedsiębiorstwa w rozwoju. Specjalizujemy się w procesowym podnoszeniu efektywności w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania.. Szkolenia sprzedażowe dla Handlowców, Szkolenia z obsługi klienta dla Biur Obsługi, Szkolenia managerskie dla doświadczonych Kierowników i Dyrektorów to tylko część działań w których ponad 35 Konsultantów i  Trenerów Biznesu rozwija kompetencje i dostarcza narzędzia. 

  Informacje o Trenerze:

  „Kowal Fundamentalnych Wartości” – tak Adam Pluciński, trener biznesu został przedstawiony na jednej z konferencji na którą go zaproszono. Szkoli menedżerów i dyrektorów, aby jeszcze efektywniej zarządzali swoimi zespołami. Specjalizuje się również w projektach sprzedażowych, osiągając z zespołami mierzalne efekty – umów się na bezpłatną konsultację i przekonaj się sam 🙂