Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościSprzedażwebinar

  Webinar: Storytelling – przyszłość sprzedaży budowana historią

  By 30 kwietnia 2020 No Comments

  Webinar: Storytelling – przyszłość sprzedaży budowana historią

  Storytelling – jedni twierdzą, że to jakaś magiczna umiejętność, wrodzony talent – że trzeba się z tym urodzić, żeby umieć opowiadać dobre historie. Inni natomiast twierdzą, że jest to chwilowa moda, która po prostu wdarła się do sprzedaży marketingu i zaraz przeminie. Możemy Was zapewnić, że tak wcale nie jest. To umiejętność, której każdy z nas może się nauczyć. Jak? To pytanie zostawiamy naszemu specjaliście od storytellingu, który poprowadzi dla Was webinar w tej właśnie tematyce.

  Skupimy się na trzech ważnych aspektach: emocjach, opowieści o nas oraz opowieści o sukcesie Klienta:

  • Emocje w sprzedaży. Jak wykorzystać storytelling do budowania autentycznych relacji.
  • Kim jestem, czyli jak budować swój autorytet i zaufanie dzięki historii.
  • Historia sukcesu Twojego klienta, czyli jak mówić o swoim produkcie nie wprost

  Nie zabraknie też praktyczne case study o tym, jak sprzedawać historią. O swojej historii opowie wam Łukasz Fiuczyński. Doświadczony trener, a przede wszystkim praktyk sprzedaży B2B oraz wystąpień publicznych (finalista Mistrzostw Polski w wystąpieniach publicznych organizacji Toastmasters International!). Prywatnie muzyk rockowy, miłośnik sportów rowerowych oraz humoru Latającego Cyrku Monty Pythona. No i przede wszystkim specjalista od storytellingu 🙂 

  Zapisz się i dowiedz, jak telling swoje story 😉