Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Webinar 29.04.2020: Obsługa relacyjna kluczem bezpieczeństwa na przyszłość- jak się tego nauczyć?

  W ostatnim czasie jeszcze więcej mówi się o sprzedaży relacyjnej. Dlaczego? Ponieważ jest ona sukcesem do tego by osiągnąć większe zyski – teraz lub w przyszłości. Klienci znają już „sztuczki” sprzedażowe i z niechęcią podchodzą do osoby, która im coś oferuje. Tym bardziej teraz – firmy często tną koszty, nie każdy produkt jest 'produktem pierwszej potrzeby’. Pojawiają się też nowe obiekcje – zarówno w głowach Klientów, jak i w nas samych.

  Trzeba więc skupić się na tym, by zmaksymalizować swoje działania teraz, ale też przygotować się na powrót do codzienności. Relacje mogą pomóc Ci w tym, aby Klient kupił właśnie od Ciebie – kiedy będzie odpowiedni dla niego moment.

  Nasz kolejny webinar da Wam narzędzia, które pozwolą jeszcze lepiej budować relacje z Klientem – zarówno obecnym, jak i potencjalnym. Kierujemy go do osób, które na co dzień zajmują się obsługą Klienta czy sprzedażą oraz mają swoje zespoły, które się z Klientami kontaktują.

  Co tym razem w programie?

  • Profesjonalna komunikacja w relacji z Klientami – co tak naprawdę oznacza?
  • Co możemy zrobić na tą chwilę, aby utrzymać Klienta?
  • Budowanie relacji, ale na czym to polega? Jak budować i utrzymać relacje w czasie koronawirusa?
  • Jaki jest cel nawiązywania relacji w czasie pandemii?

  Widzimy się już 29 kwietnia, by zdobyć kolejną dawkę wskazówek i narzędzi do działania!

  Webinar poprowadzi Viola Zybała- certyfikowany coach ICF i trener biznesu, mentor. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, call center i obsłudze Klienta. Właśnie przy tego typu projektach wspiera Circinusa podczas warsztatów i konsultacji. Nasze maserati w projektach dla branży automotive ;))

  Jeszcze się nie zapisałeś?  Wypełnij formularz poniżej i widzimy się 29.04!