Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościhrwebinar

  Webinar: AGILE. HR jako inicjator zmian – zwinne działanie w dobie kryzysu

  By 25 sierpnia 2020 No Comments

  Innowacyjność, zwinność, kultura otwartości na zmiany jeszcze niedawno była źródłem przewagi konkurencyjnej. Nagle świat powiedział ‘sprawdzam!’ – zwinność i adaptacja stały się praktyczną koniecznością.

  Reakcja na zmiany, budowanie nowych konkurencyjnych rozwiązań tworzenie spójnej wpierającej pracowników kultury działania to fundament. Czy HR-y w Twojej Firmie: wspierają zmiany, tworzą zwinną kulturę organizacyjną, budują nowe kompetencje? A może ‘toną’ w chaosie informacyjnym i decyzyjnym bez wsparcia Kadry Zarządzającej? 

  Podczas webinaru „AGILE. HR jako inicjator zmian – zwinne działanie w dobie kryzysu” Trener Ludmiła Pisiewicz opowie po co być zwinnym, co jest ważne, jak zacząć i dlaczego HR! 🙂

  Agenda:

  • Taktyka #1 Rola HR w organizacji – wsparcie zarządu i pracowników w kryzysie. Jak przekonać Kadrę Zarządzającą do wspierania zmian i adaptacji.
  • Taktyka #2 Jak wyjść z kryzysu lepiej zorganizowanym i bardziej konkurencyjnym? Jak wspierać Firmę w adaptacji do nowych wymagań otoczenia.
  • Taktyka #3 Wsparcie HR w tworzeniu nowych kompetencji. Innowacyjność i zwinność jako podstawa rozwoju pracowników oraz rekrutacji. Od czego zacząć?

  Co zyskasz biorąc udział w webinarze?

  • Przepis na zwinność
  • Konkretne rozwiązania
  • Odpowiedź na pytanie: jak zacząć?


  Wiedzę w pigułce przedstawi Wam Ludmiła Pisiewicz – żeby przedstawić jej doświadczenie i wiedzę nie wystarczy nam tutaj miejsca 🙂 Więc w skrócie – zajmuje się coachingiem biznesowym, wdrożeniami, szkoleniami i konsultingiem. Zarządzała wdrożeniem wielu złożonych projektów biznesowo-technologicznych. Jako Project Manager i Dyrektor Zarządzający przeprowadziła transformację LEAN Agile w ING, która należała do największych w Polsce.

  Formularz do zapisów znajduje się powyżej – do zobaczenia!