Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  nowościwebinar

  Webinar: Twoja firma w Internecie – skuteczny poradnik

  By 2 czerwca 2020 No Comments

  Prowadzisz firmę, ale czujesz się zagubiony w możliwościach Internetu? Zastanawiasz się, w jaki sposób dokładnie przygotować się do startu działań promujących Twoją firmę w Internecie oraz jak dobrać treści publikowane na poszczególnych profilach?

  Ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

  Opowiemy Tobie jak zbriefować siebie lub Twoją agencję oraz jak przygotować się do tego zadania!

  • poznasz charakterystykę platform, w których możesz zaprezentować swoją firmę bezpłatnie!
  • dowiesz się, jak dobierać treści
  • dowiesz się, JAK ZBRIEFOWAĆ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ w kontekście potrzeb i priorytetów

   

  Webinar poprowadzi  Zuzanna Markiewicz – Team Leader agencji Quality Score, strateg i pasjonatka social mediów. Realizuje szkolenia, pracuje dla największych klientów w zakresie doradztwa, budowania strategii (w tym centralizacyjnych dla obszaru EMEA oraz licznych projektów związanych z promocją najpopularniejszych premier filmowych w Polsce) oraz w ramach zastępstwa pełniła rolę Social Managera jednej z największych sieci kinowych w Polsce.

  Formularz zapisów: