Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  aktualności

  Trening Kompetencji Trenerskich PST7

  By 18 kwietnia 2016 No Comments

  Szkolenie dla Trenerów

  to jedna z najważniejszych rzeczy często niedoceniania w firmach. Przecież Trener ma prowadzić szkolenia ze sprzedaży a nie się jej uczyć. Jednak ciągły rozwój osobisty jest kluczowy. Tym bardziej jak jesteś na początku swojej trenerskiej drogi.

  Polska Szkoła Trenerów 7 to wydarzenie w którym biorą udział osoby, które są świadome siebie i cały czas rozwijają swoje umiejętności i kompetencje.  W niedzielę 3 kwietnia, podczas „Treningu Kompetencji Trenerskich” Uczestnicy mieli możliwość lepiej poznać siebie, odkryć w sobie to co jest najlepsze i znaleźć przepis na Idealnego Trenera.

  Co więcej, pogoda bardzo mile nas zaskoczyła, więc w trakcie warsztatów szybko udało się do niej dostosować:)

  Adam Pluciński od ponad 10 lat realizuje szkolenia sprzedażowe, szkolenia menedżerskie. Jest praktykiem w swoim fachu. Zarządzał działem szkoleń i jakości podnosząc kompetencje trenerów wewnętrznych. Tak definiuje, kwestie związane z kompetencjami trenerskimi:

  „Nie ma jednej definicji, każdy z Nas wnosi do grupy swoje najcenniejsze zasoby, ważne jest aby je odkryć i w sposób świadomy sterować poziomem swoich umiejętności. Wiem co potrafię i nad czym muszę pracować – to każdego dnia pomaga stawać się lepszym!”