Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Bez kategorii

  Ruszyły zapisy na spotkanie HR w Poznaniu! 23.05.2019

  By 11 kwietnia 2019 No Comments

  Zapraszamy na spotkanie HR, które organizujemy 23 maja w Poznaniu (start godzina 17:00).

  4 wyjątkowych prelegentów, 4 praktyczne tematy – trendy HR, efektywny onboarding, budowanie zaangażowania Pracowników oraz case study, czyli o najszczęśliwszym miejscu do pracy.

  Podczas spotkania Uczestnicy wezmą udział w ankiecie dotyczącej zagadnień i zainteresowań dzisiejszego HRu, której wyniki zostaną udostępnione Uczestnikom po spotkaniu.

  Rejestracja
  Tematy spotkania:

  • Trendy w HR na 2019 rok, m.in. Nowoczesny HR, Czas na Pokolenie „Z”, Rynek szkoleniowy w Polsce w liczbach, Programy pracownicze dla seniorów i inne
  • Jak stworzyć dział culture oraz jak realizować efektywny onboarding
  • Najszczęśliwsze miejsce pracy na ziemi na przykładzie światowego lidera firmy „Keller Williams”
  • Budowanie zaangażowania pracowników dzięki efektywnej komunikacji wewnętrznej

  Prelegenci:

  • MAREK PIETKIEWICZ – Trener biznesu, praktyk-wdrożeniowiec, menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi zespołami pracowniczymi.
  • JAKUB PIĄTEK – Trener biznesu, doradca strategiczny. Od ponad 10 lat zajmuje się realizacją projektów szkoleniowych i doradczych dla sektora biznesu.
  • KRZYSZTOF DĄBROWSKI – Trener biznesu, doradca biznesowy, manager z 20 letnim doświadczeniem.
  • EDYTA PLUCIŃSKA – Trener biznesu, ekspert HR. Od ponad 8 lat realizuje i koordynuje projekty szkoleniowe wspólnie z Circinus Training Center.

   

  Spotkanie jest bezpłatne dla dwóch osób z jednego przedsiębiorstwa – pracowników działów HR oraz kadry kierowniczej odpowiedzialnej za politykę personalną w danej organizacji.

   

  Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc ograniczona!

  MIEJSCE:
  POZNAŃ, Sale Omega
  ul. Dąbrowskiego 79A (11 piętro)

  ORGANIZATORZY:
  THINK TANK BUSINESS 4.0
  CIRCINUS TRAINING CENTER

  KONTAKT:
  kontakt@circinus.pl
  534 510 550, 690 908 508