Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Trendy w szkoleniach 2024 – Wellbeing i mindfullnes pracowników

  Wzrost świadomości na temat tego, jak ważne jest zdrowie psychiczne przyniósł zmiany nie tylko w obszarze prywatnym, lecz także zawodowym.

  W Raporcie Gallupa* wellbeing i mindfullnes pracowników zostały wymienione jako jeden z trendów w szkoleniach na rok 2024, za którym warto podążać. Świadoma praca nad dobrostanem pracowników pomaga zwiększyć efektywność i produktywność pracowników na każdym szczeblu. 

  Zachęcamy do przyjrzenia się temu obszarowi w swojej organizacji i podjęcia projektu szkoleniowego – wellbeing i mindfullnes dla kadry kierowniczej.

  Sprawdź pełną ofertę naszych szkoleń w zakładce “Szkolenia”. 

   

  *Źródło: https://www.gallup.com/workplace/327350/employee-wellbeing-mental-health-strategies-top-chros.aspx