Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowości

  Certyfikat SUS 2.0. – już w naszych rękach!

  By 8 września 2017 No Comments

  Certyfikat SUS 2.0. – już w naszych rękach!

   

  Miło nam poinformować, że firma szkoleniowo-doradcza Circinus Training Center otrzymała certyfikat wdrożenia i skutecznego realizowania wymagań standardu Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

  Standard SUS 2.0 został zatwierdzony przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo- rozwojowych.  Ta akredytacja pozwoliła nam uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz nabyć możliwość świadczenia naszych usług z dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

  Audytor niezależnej organizacji certyfikującej – DEKRA Certification potwierdził, że nasz system zarządzania odpowiada międzynarodowym normom i podlega ciągłemu doskonaleniu.

  Audyt certyfikujący obejmował 4 obszary działalności naszej firmy:

  • zarządzenie firmą
  • sposób świadczenia usług
  • kompetencje kadr
  • organizacja i logistyka usług

  a jego pomyślne przejście gwarantuje naszym obecnym i przyszłym Klientom dostęp do najlepszych szkoleń i trenerów, a także funduszy EFS.