Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Webinar: Skuteczność zespołów handlowych w Nowej Rzeczywistości

  Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji – zawodowo i prywatnie. Pojawia się pytanie: czekać czy działać? A jeśli działać, to w jaki dokładnie sposób? Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów i bieżącą sytuację rynkową zapraszamy Was na merytoryczny webinar w kontekście nowej rzeczywistości, w której wszyscy się znaleźliśmy.

  Jak większość z Was wie, na co dzień aktywnie działamy z zespołami sprzedażowymi w budowaniu strategii oraz sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej. Pracujemy z handlowcami i z kadrą zarządzającą. Dziś bardziej niż kiedykolwiek musimy sprawniej i efektywniej wykorzystywać narzędzia pracy zdalnej. I o tym właśnie będzie najbliższy webinar:

  • Nowa rzeczywistość – nowe wyzwania czy nowe szanse? A może jedno i drugie?
  • Jak zmieniającą się sytuację przekuć w zyski – jak ważna jest dobra strategia?
  • Handlowiec w nowej rzeczywistości – jak go wspierać? Rola managera / kierownika / lidera zespołu. 

  Na tych punktach skupimy się na webinarze, we wspólnej przestrzeni online. Masz swój zespół handlowy? Zapisz się na webinar i sprawdź, jakie działania możesz podjąć.

  Sprawdzaj terminy na bieżąco, webinar powtarzamy cyklicznie 🙂 

  Webinar poprowadzi Adam Pluciński, który od ponad 15 lat pracuje na słuchawce, a więc jest ona jego trzecią ręką 😉 To on pokona z Wami bariery i pokaże możliwości nowej rzeczywistości. Dostaniecie od niego kilka prostych, acz nie oczywistych tipów do wdrożenia od zaraz.

  Dla dociekliwych więcej o Adamie: Trener Biznesu, Ekspert branży Call Contact Center, Przewodniczący Konkursu Telemarketer Roku, jedna z 25 najważniejszych osób branży customer care minionego roku. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Circinus Training Center. Mąż i przyszły ojciec, sprzedawca, po prostu jeden z Was! Zresztą, wpadajcie na jego LinkedIn 🙂

  To co, widzimy się na webinarze? 🙂