Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Rozpoczynamy sezon na warsztaty outdoorowe!

  Niespodziewanie szybkie nadejście wiosny pozwoliło nam oficjalnie otworzyć sezon na szkolenia pod gołym niebem. Za nami już pierwsze warsztaty outdoorowe z teambuildingu, podczas których sprawdziliśmy w praktyce jak współpracują ze sobą członkowie zespołu i usprawniliśmy komunikację.

  Planujesz warsztaty team buildingowe dla swojego zespołu, a może szkolenie sprzedażowe dla handlowców? Nie czekaj do lata, wykorzystaj piękno natury już teraz. Pamiętaj, że przebywanie wśród zieleni skutecznie obniża hormon stresu – kortyzol, a to dodatkowy plus!

  Zorganizujemy szkolenie “pod chmurką” dla Twojej firmy: 

  Zadzwoń: +48 733 606 101 lub napisz: kontakt@circinus.pl.