Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościrekrutacja

  Rekrutacja: Młodszy doradca ds. szkoleń

  By 28 maja 2021 No Comments

  Chcesz dołączyć do naszego niewielkiego zespołu? Lubisz kontakt z Klientem, różnorodność zadań i jesteś otwarty na zmiany?

  Zapraszamy – szukamy osób, które chciałyby pracować w branży szkoleniowej i razem z nami zaangażują się w budowanie wartości firmy. Szukamy kogoś, kto zostanie z Nami na dłużej i stanie się częścią naszej Circinusowej rodzinki! 🙂

  Rekrutujemy na stanowisko: Młodszy doradca ds. szkoleń

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  ✔ aktywną sprzedaż usług szkoleniowo- rozwojowych poprzez rozmowy telefoniczne,
  ✔ umawianie spotkań z Klientami, budowanie bazy Klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
  ✔ przygotowywanie ofert handlowych i umów w oparciu o standardy Firmy oraz potrzeby Klientów,
  ✔ organizację wydarzeń biznesowo-szkoleniowych.

  Wśród kandydatów szukamy:
  📍 Nastawienia pro-sprzedażowego i motywacji wewnętrznej do pracy “na słuchawce”
  📍 Dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności za swoje wyniki
  📍 Wytrwałości i koncentracji na efektach
  📍 Gotowości do podjęcia długofalowej współpracy (min. 1 rok)
  📍 Podstawowej znajomości usług szkoleniowych-doradczych
  📍 Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług (mile widziane szkoleniowych)

  Praca na stanowisku młodszego doradcy jest wyzwaniem, ale również okazją do intensywnego rozwoju. Doradca musi być gotowy na to, że w pierwszych miesiącach buduje własną bazę klientów, dlatego jego praca oparta jest na intensywnym wykonywaniu telefonów. Kontakt z klientami przeplatany jest szkoleniami, które przekazują wiedzę produktową i umiejętności radzenia sobie na każdym etapie rozmowy, dlatego jest to świetne połączenie, które pozwoli Ci szybko zacząć sprzedawać, na czym zależy obu stronom naszej współpracy 😉

  Co oferujemy:
  ☑Stabilne zatrudnienie, jeśli się sprawdzisz
  ☑Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
  ☑Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16:00 (praca na pełen etat)
  ☑Pakiet szkoleń sprzedażowych i rozwojowych
  ☑Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  ☑Przestrzeń biurowa w Poznaniu, z czasem możliwa praca zdalna

  Szanujemy Twój czas, więc zanim wyślesz CV – uszanuj Nas. Rynek się zmienia i w naszej firmie zmiany są na porządku dziennym. Jeśli potrafisz dać z siebie 200%, nam wystarczy tylko 100%. Jeśli myślisz, że będzie łatwo, już teraz mówimy, że nie będzie. Jeśli chcesz się rozwijać, to najlepsze miejsce dla Ciebie.

  Jak wygląda proces rekrutacji:

  Etap I – rozmowa telefoniczna
  Etap II – wideospotkanie i omówienie warunków współpracy
  Etap III – nawiązanie współpracy

  Zgłoszenie i CV prześlij na adres: rekrutacja@circinus.pl

  Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:

  Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Circinus Training Center Adam Pluciński, ul. Łąkowa 33, 62-025 Siekierki Wielkie.Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od ich uzyskania lub do wycofania zgody.