Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowościwebinar

  Webinar: Przekuj relacje w zysk w czasie trudności gospodarczej

  By 24 czerwca 2020 No Comments

  Firma Circinus Training Center we współpracy z Izbą Gospodarczą z Wodzisławia Śląskiego przygotowała bezpłatny webinar “Przekuj relacje w zysk w czasie trudności gospodarczej”. Wyniki wcześniej przeprowadzonej ankiety wśród przedsiębiorców z tego rynku pokazały, że największą potrzebą jest w tym momencie wiedza oraz umiejętności w temacie budowania sprzedaży i relacji biznesowych.

  Kryzys i zmiany rynkowe wywołane koronawirusem wpływają nie tylko na funkcjonowanie każdej firmy, ale również na zmianę zachowań Klientów. Pomimo dodatkowych trudności w prowadzeniu biznesu, jak np. zmiana trybu pracy, których przysporzył lockdown, jedno się nie zmieni – nadal trzeba sprzedawać i docierać coraz szerzej ze swoim produktem czy usługą, by zadbać o płynność finansową firmy. Klienci nie tylko znają już „sztuczki” sprzedażowe, ale w czasie trudności gospodarczej i cięcia kosztów, gdy nie każda usługa czy produkt jest “pierwszej potrzeby”, z niechęcią i dystansem podchodzą do decyzji zakupowej. Dla niejednego przedsiębiorcy z nas jest to najpoważniejszy test w życiu, w którym musimy zaadaptować, naszych pracowników, nasze firmy i siebie do nowej sytuacji. 

  Każdego dnia jesteśmy zmuszeni pokazywać, że jesteśmy na rynku i stale się rozwijamy po to, by dostarczać wartość dla naszych Klientów. Jak to zrobić? Jak budować najlepsze doświadczenia zakupowe? Jak sprawić, żeby klienci byli zachwyceni profesjonalizmem i poziomem obsługi?

  Mamy dla Was odpowiedzi na te pytania. Uczestnicząc w bezpłatnym webinarze przedsiębiorcy otrzymają od nas narzędzia, aby lepiej budować relację z obecnym oraz nowym Klientem. Co dokładnie będzie w programie?

  * trudności i błędy w budowaniu relacji – na co, zwłaszcza teraz, należy zwrócić uwagę? Jak zmieniły się zachowania? Jak dziś myśli Klient? Czego unikać, by nie zrazić do siebie potencjalnych Klientów?

  * budowanie zaufania i pozytywnego doświadczenia wśród Klientów – jakie są aktualne potrzeby obsługowe i jak je zaspokoić, aby przyciągnąć Klientów i sprawić, by stali się lojalni mojej firmie?

  * efektywna komunikacja z Klientami – jak nią zarządzać, by budować przewagę konkurencyjną? Jak skutecznie komunikować Klientom, co masz im do zaproponowania?

  * Q&A – sesja pytań i odpowiedzi

  Wykorzystaj w pełni wszystkie szanse, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż!
  Zapisz się już teraz na darmowy webinar i bądź z nami 8 lipca!

  Poniżej formularz do zapisu, zostaw tam również komentarz co przede wszystkim interesuje Cię w temacie relacji i zwiększenia sprzedaży, a poruszymy to na webinarze.

  Webinar poprowadzi Adam Pluciński – Trener Biznesu, ekspert od standardów i dobrych praktyk obsługi Klienta. Został wybrany jedną z 25 najważniejszych osób w branży Customer Care minionego roku. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Circinus Training Center.