Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Prowadzimy szkolenia online i szkolenia indywidualne 1:1

  Czy wiesz, że w naszej ofercie znajdziesz szkolenia online oraz szkolenia indywidualne 1:1?

  Szkolenia online dla firm i szkolenia indywidualne najefektywniej wykorzystują czas i pozwalają dostosować program szkolenia do konkretnych potrzeb pracownika. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń przez internet i indywidualnych, dzięki czemu nasze programy doskonale współgrają z wymogami technicznymi spotkań online.

  Zachęcamy wszystkie firmy, którym zależy na indywidualnym podejściu i efektywnej pracy na szkolenia managerskie i szkolenia sprzedażowe w trybie online

   

  Zadzwoń: +48 733 606 101 lub napisz: kontakt@circinus.pl.