Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Promocja walentynkowa –100zł za badanie FRIS® style myślenia z analizą wyników

  By 14 lutego 2024 No Comments

   

  Z miłości do rozwoju stworzyliśmy dla Was promocję walentynkową na badanie FRIS® style myślenia wraz z ekspercką analizą i omówieniem wyników.

  Napisz do Edyty, naszej trenerki i ekspertki FRIS® na edyta.plucinska@circinus.pl w dniach 14-21 lutego, a za badania i analizę zapłacisz 399 zł zamiast 499zł!

  FRIS® to narzędzie oparte o teorię psychologii poznawczej, które bada sposób myślenia i działania każdego człowieka. Dzięki niemu dowiesz się jaki jest sposób myślenia Twój i Twoich współpracowników oraz w jaki sposób można go najefektywniej wykorzystać w rozwoju biznesowym.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o badaniach FRIS®? Sprawdź odcinek podcastu Między SZelkami poświęcony właśnie temu zagadnieniu: Jak FRIS wspiera managera w budowaniu efektywnego zespołu.

  *Uwaga! Ilość miejsc w promocji jest ograniczona.