Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościpoznań

  Trendy i wyzwania HR: #POZNANHR 2nd edition

  By 22 sierpnia 2019 No Comments

  Z radością zapraszamy Was na drugą edycję spotkania Hr-owego w Poznaniu!

  Trendy i wyzwania HR: #POZNANHR 2nd edition  Przeanalizowaliśmy tematy, które podczas ostatniego wydarzenia Uczestnicy określili jako „bardzo istotne” i wybraliśmy 3 z nich, którym przyjrzymy się tym razem: 

  1. EDYTA PLUCIŃSKA: O pionowych i poziomych ścieżkach kariery- czyli dlaczego armia nie składa się z samych generałów?

  2. KATARZYNA SOBIERAJ: Zarządzanie zaufaniem i jego wpływ na organizację.

  3. RADOSŁAW SIEJKA: Zarządzanie retencją i budowanie kultury organizacyjnej opartej na lojalności z wykorzystaniem benefitów pracowniczych.

   

  Spotkanie jest bezpłatne dla dwóch osób z jednego przedsiębiorstwa – pracowników działów HR, kadry kierowniczej odpowiedzialnej za politykę personalną w danej organizacji.

  Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
  Aneta Wojciechowska, 534 510 550, aneta.wojciechowska@circinus.pl

  Organizatorzy:
  THINK TANK BUSINESS 4.0
  CIRCINUS TRAINING CENTER