Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowościpoznań

  Jeśli jeszcze nie znasz narzędzia FRIS, poznaj je krok po kroku.

  By 2 października 2017 No Comments

  FRIS®– nazwa modelu to akronim słów: Fakty, Relacje, Idee, Struktury. Definiują one cztery perspektywy poznawcze, które służą do opisu Stylów Myślenia i Działania.

  Dlaczego, aż dwa style? Styl myślenia ujawnia naturalne silne strony Twojego umysłu i predyspozycje, zaś styl działania te sytuacje, w których jesteś najbardziej skuteczny. Styl myślenia określa Twoją pierwszą, najbardziej naturalna reakcję na daną sytuację, styl działania natomiast rozwija się wraz z doświadczeniem, upodobaniami i może ulegać zmianom w ciągu życia.

  FRIS® w prosty sposób opisuje i pomaga zrozumieć Twoje reakcje w zetknięciu z nową sytuacją. Odpowie na pytania: której z ww. perspektyw nadajesz największy priorytet? Którą najintensywniej wykorzystujesz, a także: jakie procesy umysłowe wykonujesz najsprawniej?

  Dzięki udzieleniu odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu otrzymujesz obszerny, poufny raport nie tylko z diagnozą swoich stylów myślenia i działania, ale także z praktycznymi wskazówkami jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę w praktyce.  Wyniki raportu omawiane są z certyfikowanym Trenerem FRIS®, który pomoże Ci lepiej zrozumieć co one oznaczają i odpowie na wszelkie pytania z nim związane.

  „JA w komunikacji”

  Dzięki FRIS®-owi lepiej poznasz swój unikalny sposób komunikacji i dostaniesz praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak komunikować się z osobami o odmiennych stylach.  Odkryjesz, dlaczego z niektórymi rozumiesz się „w lot”, a porozumiewanie się z innymi sprawia trudności. Kto potrzebuje wielu danych i czasu do podjęcia decyzji, a kto podejmie ją od razu i dlaczego? Dlaczego jeden z rozmówców skacze z tematu na temat, a drugi wciąż rozkłada omawianą sprawę na czynniki pierwsze, zamiast przejść dalej? Jakich narzędzi potrzebujesz, żeby mimo dzielących Was różnic dojść do porozumienia i efektywnie się komunikować?

  Ten opis pozwala lepiej zrozumieć, jak jestem postrzegany/a przez innych a co za tym idzie świadomie pracować nad autoprezentacją i wizerunkiem.

  „JA w zespole”

  Nie od dziś wiadomo, że kapitał ludzki to jeden z najważniejszych zasobów każdej organizacji. Cenni są też ludzie, którzy potrafią tym zasobem mądrze zarządzać. Poznanie stylów myślenia i działania ułatwi Ci taki podział zadań, aby każdy z członków zespołu mógł wykorzystywać w ich realizacji swoje silne strony i naturalne predyspozycje.  Przełoży się to nie tylko na większą produktywność takiego zespołu, ale przede wszystkim na zwiększoną motywację do pracy. Pracując przy adekwatnie dobranych zadaniach rośnie nasze zaangażowanie w nie i satysfakcja z ich realizacji, a co za tym idzie zadowolenie z wykonywanej pracy.

  Chcesz wiedzieć o najbliższych, organizowanych przez nas wydarzeniach FRIS®?
  Skontaktuj się z nami!

  kontakt@circinus.pl
  Tel.1: 690-908-508
  Tel.2: 535-404-303