Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Podcast „Między SZelkami” – o sprzedaży i zarządzaniu

  By 21 kwietnia 2022 No Comments

  Nowy podcast Adama Plucińskiego - Między SZelkami

  Cześć! W końcu – po 12 miesiącach od pomysłu, startuję z nowym projektem podcast-u “Między SZelkami”. 

  Co powinieneś wiedzieć na początek? 
  🚩 Zebrałem doświadczenie z setek firm, osób w nich zarządzających i tysięcy handlowców, z którymi przez całe moje życie zawodowe miałem przyjemność pracować wspierając ich w rozwoju.
  🚩Podcast to miejsce, w którym usłyszysz o wielu błędach, jakie w ostatnich kilkunastu latach popełniam w sprzedaży i o tym, jak cały czas uczę się na błędach zarządzać zespołami.
   
  Więcej możesz posłuchać w odcinku 0: “Między sprzedażą a zarządzaniem – czyli o czym będzie ten podcast”

  Między sprzedażą a zarządzaniem - gdzie będą pojawiać się odcinki?

  Odcinek 1: Wąskie gardła w sprzedaży

  Zapraszam Cię do odsłuchania 1 odcinka – Wąskie gardła w procesie sprzedaży – czyli gdzie tracimy klientów. 

  W tym odcinku przyjrzymy się procesowi sprzedaży i zwrócę Wam uwagę na pięć miejsc i sytuacji w procesie, które wpływają na to, że tracimy klientów.
   
  Pokażę Ci je z perspektywy handlowca i osoby, która zarządza sprzedażą. Jeśli odpowiadasz za procesy sprzedażowe w firmie, zarządzasz nią i chcesz zidentyfikować w swoim podejściu momenty, które pomogą Tobie działać efektywnie, to jest to odcinek zdecydowanie dla Ciebie.
   
  Z odcinka dowiesz się m.in.:
  🎯o 5 wąskich gardłach, które wpływają na to, że tracimy klientów
  🎯czego nie robimy jako handlowcy i przed czym się bronimy w procesie sprzedaży?
  🎯gdzie nie wykorzystujemy potencjału sprzedaży
  🎯jakie znaczenie ma wiedza o kliencie

  Dla kogo ten podcast? Merytorycznie o sprzedaży i zarządzaniu

  Jeżeli na co dzień zajmujesz się sprzedażą lub zarządzasz zespołem ten podcast jest właśnie dla Ciebie! Zero (ból)shit-u – wszystko to, co usłyszysz to kilkunastoletnie doświadczenia z ponad setek firm, osób w nich zarządzających i tysięcy handlowców, z którymi przez większość mojego życia zawodowego miałem przyjemność pracować, wspierając ich w rozwoju.

  Kilka słów o mnie? Zawodowo wspieram firmy w zakresie rozwoju sprzedaży i zarządzania opierając się o relacje oraz szacunek do drugiego człowieka. Zarządzam firmą szkoleniowo-doradczą Circinus Training Center, sprzedaję i prowadzę projekty rozwojowe.

  To NASZ podcast, dlatego jeśli masz ważne tematy, które chcesz abym poruszył w kolejnych odcinkach napisz do mnie bezpośrednio: adam.plucinski@circinus.pl 

  Już teraz zapraszam Cię do odsłuchania merytorycznych odcinków.

  Wykorzystaj ten czas, bo to Twój czas na rozwój 🙂

  Adam Pluciński
  Trener biznesu, CEO w Circinus Training Center