Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Podcast Adama Plucińskiego „Między SZelkami” Sprzedaż i Zarządzanie

  By 3 stycznia 2023 No Comments

  Podcast Między SZelkami | Adam Pluciński

  Podcast Między SZelkami – Adama Plucińskiego o sprzedaży i zarządzaniu

  Niezmiernie miło mi powitać Ciebie Droga Słuchaczko, Drogi Słuchaczu w podcaście “Między SZelkami”, czyli miejscu w którym będziemy poruszać się między Sprzedażą, a ZarządzaniemJeżeli na co dzień zajmujesz się sprzedażą lub zarządzasz zespołem ten podcast jest właśnie dla Ciebie! Zero (ból)shit-u – wszystko to, co usłyszysz to kilkunastoletnie doświadczenia z ponad setek firm, osób w nich zarządzających i tysięcy handlowców, z którymi przez większość mojego życia zawodowego miałem przyjemność pracować, wspierając ich w rozwoju. To NASZ podcast, dlatego jeśli masz ważne tematy, które chcesz abym poruszył w kolejnych odcinkach napisz do mnie bezpośrednio: adam.plucinski@circinus.pl 

  Gdzie możesz posłuchać podcastu?

  Gdzie możesz posłuchać podcastu? Oto garść linków:

  1. 🟥 YOUTUBE 
  2. 🟥 SPOTIFY 
  3. 🟥 APPLE PODCASTS
  4. 🟥 GOOGLE PODCASTS

  Odcinki podcastu Między SZelkami