Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  By 26 sierpnia 2022 No Comments

  Mijający rok był dla nas wszystkich prawdziwym wyzwaniem, życzymy więc, aby ten nadchodzący obfitował w same sukcesy, tak osobiste jak i zawodowe. Realizacji wszystkich noworocznych postanowień i celów  oraz motywacji do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju! 

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Oglądaliście film “Lejdis”?  Główne bohaterki filmu od lat dziecięcych świętowały Sylwestra inaczej, niż wszyscy:  witały Nowy Rok nie na przełomie grudnia i stycznia, a… w sierpniu!  Przyłączyliśmy się do tej tradycji 😉

  A tak serio...

  Byliśmy tak zaaferowani przygotowywaniem i realizowaniem projektów dla naszych Klientów oraz sytuacją na świecie, że zupełnie zapomnieliśmy podzielić się z Wami radosną informacją, że rok 2021 zakończyliśmy jako Laureat Plebiscytu “Orłów kształcenia 2021”!

  Orły kształcenia 2021

  Właśnie kończymy (nie bez nutki nostalgii) sezon urlopowy i zabieramy się do intensywnej pracy. Niby jeszcze okres wakacyjny, ale wolne dni w naszych kalendarzach szybko się zapełniają: pomagamy pozyskać dofinansowania, rozmawiamy z firmami o ich  potrzebach szkoleniowo-rozwojowych, przygotowujemy propozycje i oczywiście działamy na salach szkoleniowych, tych stacjonarnych i wirtualnych. 

  Zbieramy siły – chcemy być gotowi na najgorętszy sezon szkoleniowy, czyli jesień! Jeśli wciąż się zbierasz do zaplanowania szkoleń “po urlopach”, napisz albo zadzwoń dzisiaj – pomożemy Ci zdążyć zanim ‘wszystko się zacznie” 🙂 

  ~ Zespół Circinus Training Center 


  Biuro handlowe: 733 606 101
  kontakt@circinus.pl