Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Oficjalna Gala rozdania nagród w konkursie PCCA 2003

  By 19 czerwca 2023 No Comments

  16 czerwca 2023 miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, jakim była oficjalna Gala rozdania nagród w konkursie Polish Contact Center Awards 2023.

  Adam Pluciński, związany z PCCA już w kilku poprzednich edycjach, miał przyjemność w tym roku zasiadać w jury kategorii „Zespoły i Menadżerowie, Projekty i Zarządzanie”. 

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za wspaniały wspólny wieczór! 

  Gratulujemy nagrodzonym i przypominamy, że widzimy się na sali treningowej. 😉

  Circinus Training Center jako partner nagród zorganizuje dla zwycięzców szkolenia “Ludzie z 4 planet-  budowanie samoświadomości osobistej i biznesowej w oparciu o FRIS®” oraz „FRIS® w rozwoju menedżerów, zespołów i organizacji”.

  Zdjęcia pochodzą ze strony www.pcca.pl/gala