Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowościpoznań

  Niecodzienna Konferencja FRIS za nami!

  By 23 listopada 2017 No Comments

  To było niesamowite doświadczenie. Nasz zespół pierwszy raz organizował wydarzenie na ponad 100 osób! Trzeba sobie w końcu stawiać wyzwania, prawda? 🙂

  17 listopada 2017 roku odbyła się Niecodzienna Konferencja FRIS® o temacie przewodnim FRIS jako narzędzie budowania samoświadomości biznesowej i osobistej. Początek konferencji był wprowadzeniem do problematyki budowania i zarządzania zespołami oraz współpracy między ludźmi.

  Pierwsza z prelekcji należała do naszego frisowego Badacza, Edyty Plucińskiej. Jako Trener biznesu podjęła temat: Rola i współczesne wyzwania Menedżera w zarządzaniu zespołem. Kolejną prelekcje wygłosił dr Marcin Chłodnicki. Założyciel Service Design Polska mówił o Design Thinking jako platformie współpracy zespołu – od natury do struktury. Konferencja nie miała jednak charakteru „siedzę i słucham”. Po wystąpieniach postawiliśmy na interaktywność i formę warsztatową, pracując z modelem FRIS w praktyce. Przy takiej liczbie osób było to nie lada wyzwaniem. Założyciel Circinus Training Center, nasz frisowy Wizjoner, Adam Pluciński miał jednak wiele koncepcji i pomysłów, by sobie z tym poradzić. I wsparcie wielu osób.

  Grupy MSG, reprezentowanej przez Michała Szturmińskiego, który zadbał o poprowadzenie wydarzenia.
  Firma RobaQ, od której już niedługo pojawi się wideorelacja z konferencji. Nie możemy się doczekać! 🙂
  No i oczywiście FRIS Style Myślenia za całe wsparcie! 

  Nad organizacją dumnie czuwali: nasz frisowy Zawodnik Daniel Pluciński, nasz frisowy Partner Dominik Marczewski oraz osoby obsługujące wydarzenie – Joanna Rymko, Marta Nowicka, Aleksandra Nyc, Aleksandra Kulbacka.

  Dziękujemy Wam wszystkim! Wrażenia Uczestników utwierdziły nas w tym, że praca, którą włożyliśmy w przygotowanie tego wydarzenia była naprawdę tego warta. Zdjęcie najlepiej oddaje charakter tego wydarzenia!

  20171117_140646

  Gdybyście po naszych doświadczeniach zapytali nas, czy zorganizujemy w przyszłości podobną konferencję, z pewnością odpowiemy wam, że nie ❌

  Zorganizujemy jeszcze większą! ✅ Śledźcie nas uważnie, bo w nowym roku planujemy Was zaskoczyć. I to nie są żarty 😊

  🎁Dla Uczestników konferencji pozostawiamy do pobrania:
  [wpdm_package id=’1971′] [wpdm_package id=’1969′]