Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Mistrzowskie Zarządzanie – rozwijaj kompetencje w social mediach!

  Jesteś managerem, dyrektorem lub kierownikiem? Zarządzasz zespołem, działem, a może nawet całą firmą? 

  Ta informacja na pewno Cię ucieszy: w lutym Circinus rozpoczął nowy projekt na swoich kanałach w social mediach. Mistrzowskie Zarządzanie to seria publikacji, która nauczy Cię lepszego zarządzania zespołem, efektywniejszej pracy z ludźmi i rozwiązywania konfliktów w grupie. Obserwuj nasze profile na LinkedIn, Facebooku i Instagramie i zdobywaj wiedzę codziennie, nawet podczas przerwy na kawę!

  Jeśli Twoja organizacja potrzebuje szkolenia z zarządzania, szkolenia managerskiego lub innego projektu szkoleniowego – skontaktuj się z nami. Szkolimy managerów, kierowników i dyrektorów, a także całe zespoły pracowników. 

  Zadzwoń: +48 733 606 101 lub napisz: kontakt@circinus.pl.