Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  “Lepszego czasu nie będzie!”

  Wszyscy mierzymy się z wyzwaniem jakim jest epidemia w Polsce. Wiele firm zastanawia się jak w tym czasie zorganizować pracę, inni: jak przetrwać?  Niektórzy już zaczynają się oswajać z nową rzeczywistością. 

  Nie ma na co czekać!

  Czy wiesz, że  tylko 9% firm wychodzi z kryzysu silniejsza? Sekretem jest zachowanie równowagi pomiędzy redukcją kosztów (służącą doraźnemu przetrwaniu), a inwestycjami (służącymi przyszłemu wzrostowi).

  Sprawdź, czy możesz pozyskać środki na rozwój firmy i inwestycję w kompetencje pracowników z UE lub KFS. 

  Nie czekaj biernie, na to, co przyniesie “los”, weź sprawy w swoje ręce!  Wnioskować o środki możesz tylko teraz, a wykorzystać je nawet do końca roku, kiedy będą Ci najbardziej potrzebne, żeby “odbić się” po długim czasie przestoju.  

  Zastanów się przez chwilę, co by było gdyby rząd zamiast podjąć szybkie i zdecydowane działania, czekałby na to jak sytuacja związana z Covid-19 rozwinie się w Polsce? I nie chodzi tu już o sympatie i antypatie polityczne. Nawet nie chodzi o to, czy to co robią, mogliby zrobić lepiej. Kluczowe w tym jest to, że podjęli działanie! Co więcej, każdego dnia podejmują nowe działania. Jeśli coś nie do końca się sprawdza, zmieniają taktykę i podążają inną drogą. Sytuacja zmienia się każdego dnia, więc pewne działania również musimy modyfikować bardziej lub mniej.

  “Zła decyzja, jest lepsza niż brak decyzji”

  Niezależnie od tego czy jesteś prezesem firmy, czy jej pracownikiem, możesz sam podjąć działania i sprawdzić, co w tej sytuacji możesz zrobić więcej!

  Więc podejmij decyzję i zostaw swoje dane, a my sprawdzimy jakie środki możesz pozyskać Ty lub Twoja firma 🙂