Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  aktualnościBez kategoriinowościpoznań

  Laboratorium kompetencji: Uważność menadżera

  By 18 listopada 2019 No Comments

  Rozpoczynamy w Poznaniu cykl otwartych 4-godzinnych warsztatów „Laboratorium Kompetencji”!

  Krótkie formy warsztatowe, zawierające konkretne moduły merytoryczne to odpowiedź na potrzeby rynku. Coraz częściej w organizacji przewijają się potrzeby radzenia sobie ze stresem, który może prowadzić do wypalenia zawodowego, a ostatecznie zmiany środowiska pracy. To wszystko jest zależne od motywacji i zaangażowania pracowników, którzy czują się w danej organizacji szczęśliwi bądź nie.

  Dlatego podczas warsztatów będą rozwijane kompetencje, które dotyczą zagadnień szczęścia w organizacji, uważności, odporności psychicznej, równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym, komunikacji, i wielu innych.

  Temat najbliższego szkolenia?

  „Uważność w pracy managera – zaangażowanie, proaktywność i empatia”

  Dla kogo jest to szkolenie?

  Najbliższy warsztat jest dedykowany menedżerom dziś, by mogli zdobyć niezbędną świadomość do bycia menedżerem jutra. Mogą wziąć w nim udział wszyscy menedżerowie – zarówno Ci, którzy pracują w ciągłym pośpiechu i brakuje im równowagi psychicznej w pracy, a także Ci, których środowisko pracy daje komfort funkcjonowania i realizowania własnego potencjału i nie czują się w żaden sposób przytłoczeni codziennością.

  Co będzie działo się podczas warsztatu?

  Szkolenie poświęcone będzie priorytetom, wartościom oraz sposobom radzenia sobie ze stresem w czasach pośpiechu i ryzyka wypalenia, szczególnie w kontekście zadań, przed którymi stoi współczesny manager. Omówione zostaną pojęcia uważności jako wielkiego potencjału umysłu w codziennej pracy, proaktywności – skutecznego panaceum na prokrastynację kolejnych zadań oraz empatii – fundamentu społecznych relacji, szczególnie potrzebnej w trudnym środowisku zawodowym. Prześledzimy w jaki sposób czynniki te tworzą życie uważane przez wielu za prawdziwe, szczęśliwe i wartościowe oraz jak przyczyniają się do budowania poczucia równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Czynniki te stanowią podstawę skutecznego organizowania swoich zadań przy jednoczesnym zachowaniu postawy szacunku dla działań innych z naszego otoczenia.

  Jakie korzyści będą mieli uczestnicy z udziału w warsztacie?

  • menedżerowie poznają proste ćwiczenia, ułatwiające codzienne funkcjonowanie w warunkach pośpiechu
  • menedżerowie zapoznają się z prostymi metodami auto-motywowania
  • menedżerowie powiększą umiejętności w zakresie radzenia sobie z codziennym stresem
  • menedżerowie zwiększą kompetencje w zakresie porządkowania swoich priorytetów w pracy i w życiu

  Kiedy?

  Już w styczniu 22.01 (środa)! Uwaga, dostępny tylko termin popołudniowy: 16:30 – 20:30

  Zapisy: 


  Potrzebujesz wiedzieć więcej?
  Zadzwoń do naszego doradcy: 535 404 303
  lub napisz maila: kontakt@circinus.pl