Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowości

  (BÓL)SHIT RELACJI – Jak stać się Ambasadorem dostarczania najlepszych rozwiązań

  By 20 kwietnia 2018 No Comments

  Adam Pluciński - Kowal Fundamentalnych Wartości

  Adam Pluciński:

  Wiele lat temu miałem okazje spędzić kilka godzin w samochodzie w trasie do Poznania z Maćkiem (Maciej Buś). Będzie mi niezmiernie miło podzielić się swoimi doświadczeniami podczas My Customer World Forum 2018 (#MCWForum).

  Środowisko sprzedaży, komunikacji i obsługi klienta w Polsce ciągle się zmienia. Stosowane strategie, techniki i działania, odbiły piętno na postrzeganiu Contact Center i szeroko pojętej obsłudze klienta.

  Koncepcja powstała w związku z tym jak rozwój rynku wpłynął na dzisiejszy BÓL(SHIT). Pozwala zrozumieć jak firmy nieświadomie podtrzymują taki stan, po co to robią i czy jest w tym sens?

  👉Rynek pompuje sztuczną potrzebę u klientów, a firmy tworzą strategię „wciskania” rozwiązań, pod pozorem dopasowanych potrzeb.

  👉Klienci mają serdecznie dosyć i odczuwają niechęć odbierając połączenie z nieznanego numeru.

  👉Telemarketerzy pracują na przygotowanych skryptach, opracowanych przez „ekspertów”, powtarzając bezmyślnie silnie manipulacyjne regułki.

  Jaka jest nadzieja, dla branży Contact Center i setek tysięcy ludzi, którzy na co dzień wykonują miliony połączeń. Jak odwrócić silnie zakorzenione przekonania konsumentów i stać się dla nich Ambasadorem dostarczania najlepszych rozwiązań? Z tymi pytaniami zmierzymy się podczas wystąpienia w oparciu o koncepcję, która po raz pierwszy ujrzy światło dzienne w trakcie MCW2018.

  👉Miejsca dostępne na –> #MyCustomerWorldForum