Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowościpoznańwebinar

  Jak komunikować się i wspierać Pracowników na zmieniającym się rynku pracy?

  By 23 czerwca 2020 No Comments

  Obecna sytuacja gospodarcza wpływa na nas zawodowo i prywatnie tworząc nowe wyzwania dla ludzi – pracowników i pracodawców. Ostatnie miesiące znacząco wpłynęły na nasze zaangażowanie i efektywność, a wykorzystanie nowych technologii przysparza zarówno szans, jak i zagrożeń. Jak w tym wszystkim wspierać pracowników i jak się z nimi komunikować? Czyje to zadanie?

  Z myślą o wsparciu dla Przedsiębiorców, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu wspólnie z Circinus Training Center przygotowali webinar: „Jak komunikować się i wspierać Pracowników na zmieniającym się rynku pracy?”.

  Co w programie? 

  • Jakie nowe wyzwania i problemy pojawiły się wraz z aktualnymi barierami?
  • Kluczowa rola Kadry Zarządzającej w komunikacji.
  • Nowe technologie – jakie bariery niosą za sobą.
  • „Zmęczenie społeczne” i jego wpływ na zaangażowanie i efektywność.
  • Pomoc i wsparcie dla Pracowników.

  Kiedy? 01.07.2020, środa, godz. 10:00 – 11:15.

  Liczba osób uczestniczących w webinarium jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do wirtualnego pokoju zostanie przesłany mailem do zapisanych Uczestników.

  Webinarium poprowadzi Adam Pluciński – Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej Circinus Training Center, Trener Biznesu, Ekspert HR, jedna z 25 najważniejszych osób branży customer care minionego roku. Wspiera w rozwoju firmy i organizacje, które chcą budować zaangażowanie pracowników, a jedną z ich największych wartości są ludzie. To co robi, daje ludziom możliwość rozwoju, a co więcej przekłada się bezpośrednio na efekty osobiste i biznesowe. Od ponad 13 lat realizuje szkolenia i projekty rozwojowo-doradcze.

   

  Informacje o Organizatorach:
  Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu to jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Wielkopolskiego, której zadaniem jest promowanie kształcenia zawodowego i dualnego na potrzeby lokalnych rynków pracy. Współpracujemy z pracodawcami angażując ich w praktyczne kształcenie uczniów i doskonalenie nauczycieli zawodu. Wspieramy szkoły w zakresie kształcenia dualnego oraz uczniów w strefie doradztwa zawodowego, planowania i rozwoju kariery. Jesteśmy inicjatorem wydarzenia #Noc Zawodowców oraz Systemu Informacji Zawodowej SIZ – platformy edukacyjnej.

  Circinus Training Center od ponad 11 lat wspiera organizacje w rozwoju kompetencji i adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego. Circinus to kolektyw Trenerów-Praktyków z różnych dziedzin, którzy na co dzień wspierają firmy w swoich specjalizacjach, m.in. w sprzedaży i obsłudze Klienta, zarządzaniu, komunikacji, negocjacjach, lean management, marketingu internetowym. Tworzymy rozwiązania i programy dedykowane, uwzględniając specyfikę branży i organizacji. Inspiracją do założenia firmy była pasja i chęć dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem.