Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościpoznańszkolenia otwartezarządzanie

  Warsztat online: Jak być Liderem, który uczy i motywuje?

  By 30 listopada 2021 No Comments

  09.12.2021 | GODZ. 10:00 – 14:30 | WARSZTATY ONLINE DPP+

  W ramach kontynuacji wydarzenia Dni Przedsiębiorczości Poznań 2021 – Miasto Poznań
  Poznań Biznes Partner oraz Circinus Training Center zapraszają na bezpłatne warsztaty online pt. 

  „Jak być Liderem, który uczy i motywuje”.

  Przecież największym motywatorem dla Pracownika są pieniądze. Od dziesiątek lat można usłyszeć to od menedżerów, dyrektorów, czy prezesów.

  Jesteście ciekawi ile procent pracowników to potwierdza?

  Jednym z narzędzi zarządzania jest feedback, czyli kultura udzielania informacji zwrotnych. Często bagatelizowany, nieregularny i demotywujący. A jakby tak zobaczyć z perspektywy, co więcej mogę zrobić w mojej firmie? Umiejętność komunikacji i odpowiednie prowadzenie członków zespołu, przekłada się bezpośrednio na ich efektywność.

  • Ile razy zdarzają się sytuacje, że pomimo wielu rozmów z pracownikiem, cały czas popełniane są te same błędy?
  • Ile razy zdarza się, że feedback zamiast motywować działa całkowicie odwrotnie?
  • Jakie błędy najczęściej popełniają osoby zarządzające?
  • Czy można udzielać informację zwrotne swoim przełożonym?

  Na powyższe pytania i wiele innych znajdziecie odpowiedzi podczas praktycznych warsztatów realizowanych przez człowieka, który jak sam mówi „Popełniłem już chyba wszystkie błędy w zarządzaniu. Mimo szerokiego doświadczenia w pracy z zespołami, nadal popełniam ich zbyt dużo” – Adam Pluciński

  Uczymy się na błędach, jednak jeśli jest możliwość samemu ich nie popełnić i skorzystać z doświadczenia innych – nie ma co się zastanawiać: 

  Zapisz się na warsztat:

  https://app.evenea.pl/event/liderktorymotywuje/ 

  Czego jeszcze możesz się spodziewać?

  • Zrozumiesz korzyści płynących z codziennego feedbacku
  • Poszerzysz wachlarz narzędzi komunikacyjnych, przydatnych w udzielaniu informacji zwrotnej
  • Zwiększysz swobodę komunikacyjną w feedbacku

  Przyjdź, zobacz, doświadcz i zabierz co wartościowe ze sobą!

  Formuła warsztatu: Warsztat ma charakter praktyczny. Będziemy pracować na case study oraz na przykładach sytuacyjnych uczestników. To będzie dla Ciebie wyjątkowa okazja do refleksji nad własną motywacją oraz jakością Twoich sposobów budowania zaangażowania w zespole.

  Warsztat jest spotkaniem w pełni angażującym uczestników w ćwiczenia. Przewidziana jest wymiana doświadczeń, interaktywna dyskusja, praca w grupach. Warsztat odbywa się na platformie zoom z wykorzystaniem dodatkowych aplikacji, które przesyła trener. Bardzo ważne jest zadbanie o dobre łącze dla komfortu pracy.