Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościhrnowości

  17.06.2020:Trendy i wyzwania HR [konferencja online]

  By 26 maja 2020 No Comments

  #POZNANHR, a może… #POLSKAHR?

  Od dłuższego czasu planowaliśmy kolejne spotkanie dla osób z branży HR, jednak z wiadomych przyczyn nie mogliśmy zorganizować go ‘tradycyjnie’ i nie wiedzieliśmy, kiedy będzie taka możliwość… Wyzwanie szybko przerodziło się w szansę – jaką? Aby tym razem wykroczyć poza lokalną, około-poznańską społeczność!

  Zapraszamy Was na spotkanie w formule online – a to oznacza, że możecie wziąć udział z każdego miejsca w Polsce! Oczywiście liczymy na 'stałych bywalców’ z poznańskich spotkań, gdzie wszystko się zaczęło, jednocześnie jesteśmy podekscytowani zupełnie nową formą, w jakiej spotkamy się już 17 czerwca! 

  Biorąc pod uwagę ostatnie miesiące, pomyśleliśmy o roli HR w kryzysie, także w kontekście komunikacji. To HR jest często ‘centrum organizacyjnym’ między pracownikami, menedżerami, kadrą kierowniczą. To skłoniło nas do spojrzenia na HR z perspektywy różnych ról, którą przychodzi im – nam – pełnić. 

  Tak powstały trzy tematy, na których skupimy się na czerwcowym spotkaniu:

  1. Rola HR w komunikacji, nie tylko w kryzysie – w oparciu o model FRIS. Adam Pluciński 
  2. Jak budować odporność psychiczną pracowników? Katarzyna Patkowska 
  3. Ważne rozmowy HR menedżerów z „biznesem” – koszty fluktuacji kadry, zaangażowanie pracowników i odtwarzanie biznesu po kryzysie. Zbigniew Heryng 

  Spotkanie jest bezpłatne i ma formę webinaru – odbędzie się 17 czerwca poprzez platformę livewebinar. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy trwają, formularz poniżej – zapraszamy! 

  Bieżące informacje o spotkaniu, prelegentach, tematach, publikowane będą na wydarzeniu na Facebooku – kliknij 'wezmę udział’, aby otrzymywać powiadomienia 🙂