Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Ahoj! Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

  W tym roku przekazujemy na aukcję:

  ❤️ 16 wejściówek na szkolenie online 20 lutego: „Leadership 4.0. – jak zarządzać komunikacją i efektywnością w zespołach dzięki FRIS?”

  ❤️ 3 raporty FRIS z konsultacją online z Trenerem.

  >> Kliknij, żeby zobaczyć aukcje! <<

  Warsztat otwarty online:

  Leadership 4.0. – jak zarządzać komunikacją i efektywnością w zespołach dzięki FRIS?

  Tak samo jak rynek, tak i zespoły pracownicze poddawane są nieuniknionym zmianom. Nowe pokolenie, nowa technologia i nowe wyzwania. To co się nie zmienia, to problemy z komunikacją i brak czasu, które wpływają na efektywność zespołów. A jeśli jedno narzędzie może wpłynąć na zrozumienie innych pracowników, ich zachowań i działań jakie podejmują? Jeśli istniałby prosty sposób na to, aby porozumiewać się lepiej, szybciej i rozumieć dlaczego nie wszyscy tak samo postrzegają te same sytuacje?

  Liderzy, Kierownicy i Menedżerowie którzy do tej pory zarządzają zespołami mogą zyskać narzędzie, które pozwoli im szybko podnieść efektywność, zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na swoich pracowników. Leadership 4.0. to nie jest zwykłe szkolenie z zarządzania ludźmi, to 3 godzinny praktyczny warsztat, który może zmienić wiele w dotychczasowym stylu zarządzania.

  Jeśli chcesz:

  • Zarządzać efektywniej swoimi zespołami
  • Zrozumieć lepiej swoich pracowników
  • Wykorzystać odpowiednia potencjał swoich ludzi
  • Lepiej komunikować się z innymi
  • Przydzielać ludziom zadania, które będą budowały ich zaangażowanie

  To jest szkolenie właśnie dla Ciebie!

  Usługi są częścią „Festiwalu FRIS® online” – akcji dobroczynnej wspierającej WOŚP, w ramach której do 14.02.2021 r. możesz wylicytować na aukcji Raport FRIS® z konsultacją online lub interaktywne warsztaty FRIS® online, organizowane przez Certyfikowanych Trenerów z całej Polski! Wszystkie festiwalowe usługi są do nabycia wyłącznie na aukcjach charytatywnych 29. Finału WOŚP. Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

  Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zbieramy dla oddziałów dziecięcej, laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

  GRAMY Z GŁOWĄ – grasz z Nami? 🙂 Udostępnij lub zalicytuj!