Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowościszkolenia otwarte

  Circinus i warsztaty w ramach Festiwalu FRIS® online! 27-28.11.2020

  By 10 listopada 2020 No Comments

  Jak co roku z radością dołączamy do wydarzenia, jakim jest Festiwal FRIS®! To dwa dni w roku pełne warsztatów realizowanych przez Trenerów FRIS w całej Polsce, które pokazują, jak poznanie modelu i własnego stylu myślenia pomaga nam zrozumieć siebie i innych, nasz sposób zachowania, komunikacji, podejmowania decyzji.

  W tym roku spotykamy się online, ale to nie znaczy, że zabraknie ćwiczeń i dyskusji – zapraszamy Was na interaktywne warsztaty z wykorzystaniem narzędzi FRIS!

  Przygotowaliśmy dla Was 3 tematy – szczegółowe informacje możecie przeczytać klikając w interesujący Was tytuł (to dla Was Badacze!), Zawodniku dla Ciebie skrócone opisy poniżej, a Ty Wizjonerze już się nie denerwuj, możesz się zapisać poprzez formularz poniżej 🙂 Partnerze (i nie tylko) jeśli masz jakieś pytania, nie krępuj się – jesteśmy tu dla Ciebie! 🙂

  *Jeśli powyższe porównania brzmią dla Ciebie dziwnie, nie przejmuj się – po warsztacie – a może już teraz – dostrzeżesz dookoła takich Zawodników, Badaczy, Wizjonerów i Partnerów… Zapisz się od razu, liczba miejsc ograniczona!

  27.11.2020 – piątek – 10:00 – 13:00 – Jak FRIS, może zwiększyć sprzedaż? Pozyskaj większą ilość Klientów

  27.11.2020 – piątek – 17:00 – 20:00 – Leadership 4.0. – jak zarządzać komunikacją i efektywnością w zespołach dzięki FRIS?

  28.11.2020 – sobota – 10:00 – 13:00 – Praca zdalna z 4 perspektyw

  Jak FRIS, może zwiększyć sprzedaż? Pozyskaj większą ilość Klientów!

  Cena, cena, cena – przecież dzisiaj Klienci chcą płacić jak najmniej za produkty i usługi najwyższej jakości. Kolejne szkolenie sprzedażowe, nic nie zmieniło? Nie ma już wiele rzeczy które mogą zaskoczyć Handlowca. U konkurencji trawa zawsze bardziej zielona?

  Dobrze pewnie znasz wiele wymówek swoich sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe nie są panaceum na wszystko, ogromną rolę odgrywa praca jaką wkładają Handlowcy. A co jeśli mogliby pozyskać wiedzę, która pomoże im szybciej budować relację z klientami, domykać większą ilość sprzedaży i dopasować się w taki sposób do klienta, że trudno będzie mu odmówić?

  Jeśli chcesz:

  • Lepiej zrozumieć Klienta i dopasować się do niego
  • Zdobyć nowy sposób na szybsze budowanie porozumienia i relacji z Klientem
  • Nauczyć się w jaki sposób docierać do Klientów, z którymi do tej pory nie udało Ci się handlować
  • Być o krok przed konkurencją

  To jest szkolenie właśnie dla Ciebie!

  Leadership 4.0. – jak zarządzać komunikacją i efektywnością w zespołach dzięki FRIS?

  Tak samo jak rynek, tak i zespoły pracownicze poddawane są nieuniknionym zmianom. Nowe pokolenie, nowa technologia i nowe wyzwania. To co się nie zmienia, to problemy z komunikacją i brak czasu, które wpływają na efektywność zespołów. A jeśli jedno narzędzie może wpłynąć na zrozumienie innych pracowników, ich zachowań i działań jakie podejmują? Jeśli istniałby prosty sposób na to, aby porozumiewać się lepiej, szybciej i rozumieć dlaczego nie wszyscy tak samo postrzegają te same sytuacje?

  Liderzy, Kierownicy i Menedżerowie którzy do tej pory zarządzają zespołami mogą zyskać narzędzie, które pozwoli im szybko podnieść efektywność, zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na swoich pracowników. Leadership 4.0. to nie jest zwykłe szkolenia z zarządzania ludźmi, to 3 godzinny praktyczny warsztat, który może zmienić wiele w dotychczasowym stylu zarządzania.

  Jeśli chcesz:

  • Zarządzać efektywniej swoimi zespołami
  • Zrozumieć lepiej swoich pracowników
  • Wykorzystać odpowiednia potencjał swoich ludzi
  • Lepiej komunikować się z innymi
  • Przydzielać ludziom zadania, które będą budowały ich zaangażowanie

  To jest szkolenie właśnie dla Ciebie!

  Praca zdalna z czterech perspektyw – w oparciu o model FRIS

  Stało się! Niezależnie od tego, czy decyzją pracodawcy, czy swoją własną, a może przymuszony innymi czynnikami, rozpocząłeś cudowną i wymarzoną pracę zdalną. Oczami wyobraźni widziałeś się, być może z kubkiem gorącej kawy, w ulubionym dresie lub pidżamie, z laptopem na kolanach, i z ulgą myślisz o czasie zaoszczędzonym na dojazdach do biura oraz braku konieczności wychodzenia spod ulubionego kocyka. Bez wiecznie przeszkadzających Klientów / współpracowników / telefonów wyobrażasz sobie, jak szybko uporasz się z zadaniami i resztę czasu przeznaczysz na hobby lub odpoczynek.

  Bum – rzeczywistość nie jest tak piękna!

  Jak jest naprawdę? Trener Adam Pluciński podzieli się własnymi doświadczeniami z kilkuletniej pracy z domu, kiedy postanowił pracować na swoim. Teraz powtórka z rozrywki – jednak już mądrzejszy o wiele lat i setki godzin przepracowanych zdalnie, a także bogatszy o doświadczenie osób, które poznał na szkoleniach, a które od kilku miesięcy również mierzą się z pracą zdalną. A to wszystko nie z jednej, ale z 4 perspektyw – perspektywy faktów, relacji, idei i struktur.

  Jeśli chcesz:

  • Zrozumieć lepiej siebie i swoich współpracowników
  • Lepiej komunikować się z innymi
  • Wykorzystać potencjał swój i swojego zespołu
  • Lepiej zadbać o siebie i innych w kontekście pracy zdalnej

  To jest szkolenie właśnie dla Ciebie!

  Wszystkie warsztaty są częścią „Festiwalu FRIS® online” – akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

  Szkolenia odbędą się z wykorzystaniem platformy Zoom.

  Zapraszamy! 🙂

  Zespół Circinus Training Center