Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościnowości

  Czym jest BUR (Baza Usług Rozwojowych)?

  By 9 lipca 2018 No Comments

  BUR, czyli Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna platforma, za pośrednictwem której, przedsiębiorca może znaleźć oferty usług szkoleniowych i rozwojowych dla siebie i swoich pracowników.

  Jaką kwotę mogę wykorzystać na szkolenia?

  Środki na działania przyznawane są wg kilku kryteriów, podstawowym z nich jest wielkość organizacji: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Pozostałe kryteria decydujące o wysokości dofinansowania to m.in. prowadzenie działalności, która przyczynia się do rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa, prowadzenie przedsiębiorstwa wysokiego wzrostu lub objęcie usługami rozwojowymi pracowników, którzy ukończyli 50 rok życia lub posiadają niskie kwalifikacje.

  Jeśli chcesz wiedzieć jaką kwotę dofinansowania może otrzymać Twoja firma- skontaktuj się bezpośrednio z nami!

  Kto może skorzystać z dofinansowania usług BUR?

  Kwota dofinansowania jest uzależniona nie tylko od wielkości przedsiębiorstwa (mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa), ale także od regionu, w którym jest zarejestrowane. Szkolenia dofinansowane nie są niestety dostępne dla podmiotów z województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Taką decyzję podjęły Urzędy Marszałkowskie w tych regionach.

  Nie znalazłem potrzebnego kursu w bazie, czy mogę wybrać kurs z poza BUR?

  Firmy oferujące swoje usługi w BUR przeszły pomyślną weryfikację jakości świadczonych usług. Circinus Training Center również- posiadamy certyfikat SUS 2.0. będący gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług szkoleniowo- rozwojowych, sygnowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

  Jeśli wybranego przez Ciebie tematu lub programu szkolenia nie ma na platformie, skontaktuj się z nami- możemy zaprojektować wybrane szkolenie specjalnie dla Ciebie i umieścić je na platformie- abyś mógł skorzystać z dofinansowania do kursu najlepiej pasującego do potrzeb Twoich lub Twojego zespołu.

  Dlaczego warto skorzystać z BUR?

  Być może do tej pory trudno było Ci wygospodarować budżet na działania szkoleniowo- rozwojowe, teraz masz szansę otrzymać nawet do 100 000zł i przeznaczyć je na szkolenia, usługi doradcze, coachingi i wiele innych. W ostatnim roku przeprowadziliśmy kilkanaście długofalowych projektów rozwojowych, które przełożyły się na wyniki (handlowcy jednej z firm branży agrotechnicznej, a ciągu 2 miesięcy pozyskali 117 nowych Klientów). Zapytaj nas o referencje projektów dla Twojej branży.

  Nie zwlekaj! Zostało już tylko kilka miesięcy na złożenie wniosku.