Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Razem z Polskim Stowarzyszeniem Marketingu SMB, Kantar Polska oraz PwC zrealizowaliśmy drugą edycję badania „Biznes w dobie koronawirusa”. Druga edycja miała na celu zdefiniowanie bieżących wyzwań stojących przed pracodawcami i pracownikami. Raport z badania pomoże zrozumieć w jakim kierunku zmierza gospodarka w czasie pandemii i czego możemy się spodziewać w kontekście zmian dotyczących zarządzania firmami i ich pracownikami.

  Główne zadanie naszego raportu to pomoc przedsiębiorcom w znalezieniu najlepszych rozwiązań w obliczu rozwoju pandemii w Polsce i na świecie. Pierwsze badanie przeprowadzone zostało w marcu 2020 r., a drugie na przełomie sierpnia i września 2020 r. 

  W raporcie znajdziesz informacje o:

  • kondycji przedsiębiorstw i konsekwencjach pandemii dla pracowników i firm
  • bieżących i nadchodzących wyzwaniach dla przedsiębiorstw
  • zmianach w organizacji pracy w firmach
  • obawach i nastrojach związanych z pracą zdalną
  • doświadczeniach ze strony pracowników i wsparciu ze strony przedsiębiorstw
  • efektywności i satysfakcji z pracy zdalnej, stresie i motywacji do pracy
  • działaniach podejmowanych w celu minimalizowania stresu
  • planach i preferencjach firm odnośnie home office
  • działaniach wspierających pracowników
  • rozwiązaniach mających pomóc firmom w czasach pandemii
  • długotrwałych konsekwencjach pandemii

  Pobierz raport z II edycji badania o wpływie koronawirusa na funkcjonowanie przedsiębiorstw:

  Chcesz otrzymać całość raportu?
  Druga edycja badania „Wpływ koronawirusa na funkcjonowanie przedsiębiorstw”Zostaw poniżej swój adres, aby otrzymać raport.
  Imię *
  E-mail *
  Debug: fill fields

  O organizatorach badania:
  SMB już od 25 lat wspiera przedsiębiorców w zakresie regulacji rynku marketingu bezpośredniego i identyfikacji najlepszych praktyk. Circinus Training Center, wieloletni partner SMB, już od 11 lat wspiera organizacje w rozwoju kompetencji i adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego. KANTAR Polska, również wieloletni partner SMB to światowy lider w badaniach rynku, działa w ponad 100 krajach świata, również w Polsce.