Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    aktualności

    Bieg charytatywny Circinus Run Team

    By 28 sierpnia 2016 No Comments

    „Pomagamy z każdym krokiem”

    Już 17 września zespół Circinus Training Center – Profesjonalne szkolenia dla Ciebie,weźmie udział w 2 biegu charytatywnym PKO

    Jako „Circinus Run Team” biegniemy w sztafecie, aby wspomóc dożywianie dzieci z ubogich rodzin w naszym województwie.

    Trzymajcie kciuki- szczegóły wkrótce!