Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Co zmieniła pandemia?

  Druga edycja badania „Wpływ koronawirusa na funkcjonowanie przedsiębiorstw”.

  Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB wspólnie z KANTAR Polska i Circinus Training Center przygotowały drugą edycję badania mającego na celu zdefiniowanie bieżących wyzwań stojących przed pracodawcami i pracownikami. Raport z badania pomoże zrozumieć w jakim kierunku zmierza gospodarka w czasie pandemii i czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie w kontekście zmian dotyczących zarządzania firmami i ich pracownikami.

  W pierwszej edycji badania zbadaliśmy nastroje pracowników i osób nimi zarządzających, kształtujące się na początku pandemii, kiedy było wiadomo, że wiele ulegnie zmianie, jednak kierunki tych zmian stanowiły dużą niewiadomą. Atmosfera panująca w firmach wynikała z niepełnych jeszcze informacji na temat rozwoju epidemii w Polsce i bazowała raczej na intuicjach dotyczących nadchodzących zmian, niż ze zmian, które już faktycznie zaszły.

  Obecnie znaleźliśmy się w sytuacji, kiedy możemy już obserwować namacalne zmiany dotyczące organizacji pracy w większości firm, ograniczenia wynikające ze słabnącej kondycji niektórych z przedsiębiorstw, a kryzys gospodarczy zaczyna zaglądać nam w oczy. Jednocześnie napływają informacje o uruchamianej tarczy antykryzysowej i planach kolejnych etapów odmrażania gospodarki. Jak w związku z tą dynamiczną sytuacją zmieniły się warunki funkcjonowania biznesu w ciągu ostatniego miesiąca? Jakie są tendencje dotyczące motywacji do pracy, jak kształtuje poczucie bezpieczeństwa pracowników, zmiany organizacyjne? Czy proponowane przez rząd rozwiązania są adekwatne i wystarczające?

  Po raz drugi prosimy Was o Wasz czas i zaangażowanie w wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże nam wszystkim zrozumieć w jakim miejscu jesteśmy i dokąd zmierzamy.

  Wyniki ankiety zostaną udostępnione wszystkim respondentom zainteresowanym ich otrzymaniem – wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.


  Ankieta adresowana jest do każdego Pracownika, dla każdego Pracodawcy. Podeślijcie ją dalej. Już teraz dziękujemy za Waszą otwartość i wsparcie.

  Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
  Circinus Training Center
  Kantar Polska

  Aby wypełnić ankietę kliknij w ten napis lub w poniższą grafikę.

  O organizatorach badania:
  SMB już od 25 lat wspiera przedsiębiorców w zakresie regulacji rynku marketingu bezpośredniego i identyfikacji najlepszych praktyk. Circinus Training Center, wieloletni partner SMB, już od 11 lat wspiera organizacje w rozwoju kompetencji i adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego. KANTAR Polska, również wieloletni partner SMB to światowy lider w badaniach rynku, działa w ponad 100 krajach świata, również w Polsce.