Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualnościdofinansowania

  Akademia Menedżera MŚP – Sprawdź, czy możesz pozyskać środki?

  By 12 lipca 2021 No Comments

  Już 20 lipca rusza nabór do projektu „Akademia Kompetencji Menedżera – makroregion 3: woj. małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie”. Czasu jest niewiele, jednak mamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu całego procesu i dokumentów, które pozwolą uzyskać takie dofinansowanie. 

  Akademia Menedżera MŚPKto może pozyskać środki na szkolenia dla pracowników?

  Niniejszy nabór skierowany jest do Przedsiębiorców należących do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, posiadających siedzibę główną na terenie Makroregionu 3 – województwo małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie, którzy spełniają warunki dostępu określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

  Nasi doradcy weryfikują razem z Klientem, czy spełnia wszystkie warunki bazowe. Sprawdzamy również, jaką kwotę może uzyskać dane przedsiębiorstwo.

  Nabór skierowany jest do Przedsiębiorstw, które planują objęcie wsparciem w ramach Projektu pracowników zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych i/lub pracowników osoby zajmujące stanowiska kierownicze lub osoby przewidziane do awansu na stanowisko kierownicze.

  UWAGA: W ramach niniejszego naboru nie będą kwalifikowane mikroprzedsiębiorstwa, w tym jednoosobowe działalności gospodarcze niezatrudniające pracowników.

  Akademia Menedżera, czy jest sens szkolić pracowników?

  Zrealizowaliśmy już kilkanaście projektów rozwojowych dla naszych Klientów. Co mówią po projekcie? Kilka opinii poniżej:

  • “Akademia pozwoliła wyposażyć naszych menedżerów w konkretne narzędzia, które mogli stosować od razu po warsztatach. Cenne było to, że w trakcie całego procesu mogli rozwiązywać swoje realne problemy.”
  • “Warsztaty znacznie poprawiły komunikację w naszej firmie i pozwoliły usprawnić pracę kierowników z rozproszonymi zespołami. Mimo wieloletniego doświadczenia, poznali metody pracy z ludźmi, które pomagają im osiągać lepsze efekty”
  • “To nie były kolejne nudne szkolenia, na których skupiliśmy się na podstawach. Trener poznał nasze potrzeby i w oparciu o nie zaplanował działania szkoleniowe. To pozwoliło pracować na realnych sytuacjach z którymi liderzy borykają się na co dzień.”

  Chcesz porozmawiać z naszymi klientami? Daj znać skontaktujemy Was! 

  Jak wygląda proces pozyskiwania dofinansowania?

  ETAP I – wypełnienie Formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Akademia Menadżera MŚP II” oraz rejestracja w BUR

  ETAP II – złożenie dokumentów do Operatora

  • Kontakt Operatora z Przedsiębiorcą
  • Wymagane dokumenty zgłoszeniowe do Projektu (dostępne na stronie internetowej Projektu oraz w systemie SOPLIN)
  • Sposób składnia dokumentów zgłoszeniowych do Projektu

  Nasi doradcy pomogą w przygotowaniu się do całego procesu. Przygotujemy dedykowany projekt w oparciu o analizę przedsiębiorstwa w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadała na potrzeby rozwojowe pracowników.

  Zostaw dane i wypełnij formularz, sprawdzimy ile przysługuje dofinansowania na Twoje przedsiębiorstwo!