Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Adam Pluciński poprowadzi webinar dla Allegro Akademia

  By 1 sierpnia 2023 No Comments

  2 sierpnia 2023 roku o godzinie 13:00 Adam Pluciński poprowadzi darmowy webinar we współpracy Circinus Training Center z Allegro Akademia.

  Webinar „Jak treść, obraz i emocje rewolucjonizują świat e-commerce” dedykowany jest przedsiębiorcom korzystającym ze sprzedaży na Allegro, a także osobom, które planują rozpocząć pracę z Allegro, ale nie tylko. 

  Podczas webinaru Adam odpowie na pytanie: co tak naprawdę napędza sprzedaż e-commerce, emocje czy logika? Można liczyć również na kilka przydatnych tipów, które wspomogą pracę w świecie e-commerce. 

  Chcesz usłyszeć więcej o tym, co czeka Cię na webinarze? Posłuchaj zaproszenia Adama.

  Webinar jest darmowy, ale wymaga zarejestrowania.

  Zarejestruj się na webinar tutaj.