Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  aktualności

  Adam Pluciński gościem Piotra Kalewskiego w „Wejściu od Zaplecza”

  Adam Pluciński gościem Piotra Kalewskiego w „Wejściu od Zaplecza”

  Adam Pluciński został zaproszony do rozmowy o najnowszych trendach w szkoleniach firmowych przez Piotra Kalewskiego, twórcę projektu „Wejście od Zaplecza”.

  Z odcinka „Eventy szkoleniowe? Adam Pluciński o projektowaniu procesów i pracy z klientami” dowiecie się m.in. kiedy jest najlepszy czas na organizację szkolenia, dlaczego czasem nie warto wydawać pieniędzy na szkolenie, jaką dobrą zmianę wprowadziła pandemia w branży szkoleniowej… i jeszcze kilku innych zaskakujących informacji.

  Adam jak zwykle zaskakuje swoim niecodziennym, lecz bardzo trafnym podejściem do pracy z klientem. Fanom „Między SZelkami” na pewno spodoba się i ten odcinek. 😉

  Dziękujemy za zaproszenie do rozmowy i zapraszamy do odsłuchania odcinka Wejście od Zaplecza!