LABORATORIUM KOMPETENCJI NAJLEPSZA SALA SZKOLENIOWA W POZNANIU, WIEMY TO Z BADAŃ!

SALA SZKOLENIOWA W POZNANIU – LABORATORIUM KOMPETENCJI ZAPRASZA!

Szukasz profesjonalnej, a zarazem przystępnej cenowo sali szkoleniowej w Poznaniu? Poznaj ofertę Laboratorium Kompetencji – miejsca stworzonego z pasji. Zapewniamy znakomitą przestrzeń dla biznesu i edukacji w najlepszej cenie. Dogodna lokalizacja przy ulicy Traugutta sprawi, że dotrzesz do nas szybko i sprawnie z każdego miejsca w Poznaniu.

Sala szkoleniowa do wynajęcia w Poznaniu – tanio i profesjonalnie

Oferujemy nowocześnie zaprojektowaną i w pełni wyposażoną salę szkoleniową w Poznaniu, która zapewnia doskonałe warunki do pracy i nauki. U nas z powodzeniem przeprowadzisz kameralne szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe itp. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, przyjazną atmosferę i dostęp do niezbędnych podczas każdego wydarzenia materiałów i narzędzi.

Dużą zaletą naszej sali szkoleniowej w Poznaniu jest znakomita lokalizacja w centrum miasta. Ponadto obiekt jest bardzo przystępny cenowo, stanowiąc tańszą alternatywę dla innych tego typu miejsc.

Sala szkoleniowa w Poznaniu na wynajem – szeroki zakres usług

Wynajmując naszą salę szkoleniową w Poznaniu, możesz liczyć na kompleksową obsługę wydarzenia. Udostępnioną przestrzeń można dowolnie zaaranżować. Pomieszczenie z powodzeniem pomieści do 20 osób. Na miejscu znajdują się także rzutnik, flipchart oraz przydatne akcesoria biurowe. Sala szkoleniowa posiada nowoczesne oświetlenie nadające wnętrzu sprzyjające warunki do pracy. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane, co zapewnia idealną temperaturę w trakcie spotkań.

W ramach naszej oferty zapewniamy również obsługę gastronomiczną obejmującą przygotowanie przerw kawowych oraz możliwość zamówienia lunchu dla uczestników z pobliskich restauracji.

Wynajmij już dziś profesjonalną salę szkoleniową w Poznaniu od Laboratorium Kompetencji. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę wynajmu na godziny lub na cały dzień. Zadzwoń, razem ustalimy szczegóły realizacji usługi i zaproponujemy Ci najatrakcyjniejsze w Poznaniu warunki cenowe!

Dlaczego warto?

 • Alternatywa dla droższych sal w centrach konferencyjnych.
 • Przestronne, komfortowe miejsce zarówno na kilkugodzinne spotkania, jak i jednodniowe warsztaty czy długofalowe projekty szkoleniowe.
 • Kompleksowa obsługa: sala, serwis kawowy, catering – zajmiemy się wszystkim
 • Przyjazna atmosfera i pyszne przerwy - aromatyczna kawa z ekspresu, wybór herbat, przekąski
 • Praktyczne wyposażenie: projektor, flipchart, dostęp do Internetu
 • Wsparcie na miejscu: kiedy będziesz na miejscu, sala będzie już gotowa, a czekać będzie na Ciebie osoba, która przez cały czas trwania wynajmu chętnie wesprze Cię w każdej kwestii.
 • Lokalizacja – sprawny dojazd, także komunikacją miejską

SALA SZKOLENIOWA W POZNANIU – DOGODNA LOKALIZACJA

Sala szkoleniowa Laboratorium Kompetencji znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Poznania. Obiekt zlokalizowany jest w stylowej kamienicy przy ulicy Traugutta 21/12b.

Łatwo do nas dotrzeć tramwajami nr 1, 2, 7, 9, 10 i 11. Od przystanku dzielą nas jedynie 2 minuty spacerem. Łatwy dojazd również samochodem. W okolicy brak strefy parkingowej.

Wynajem sali szkoleniowej w Poznaniu – łatwy i szybki dojazd

Nasza sala szkoleniowa znajduje się w samym centrum Poznania. Oddalona jest zaledwie 2,5 km od dworca PKP, z którego dotrzesz do nas w jedyne 15 minut – zarówno tramwajem, jak i samochodem.

Warto również podkreślić, że przy tak dogodnej lokalizacji naszej sali szkoleniowej mamy bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi tego typu obiektami w Poznaniu. Skontaktuj się z nami teraz, by uzyskać szczegóły oferty. Jesteśmy otwarci na negocjacje, a każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Wybierz już teraz najlepszą salę szkoleniową w Poznaniu w najniższej cenie i najatrakcyjniejszej lokalizacji!

Laboratorium Kompetencji logo

WYNAJEM SALI SZKOLENIOWEJ W CENTRUM POZNANIA – CENNIK

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny wynajmu sali szkoleniowej w centrum Poznania. Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Możesz liczyć na przygotowanie spersonalizowanej propozycji szytej na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Postaw na Laboratorium Kompetencji i wynajmij salę szkoleniową w centrum Poznania w najlepszej cenie!

Możliwości wynajmu:

Na godziny: 50zł/1h Na dzień (do 8h wynajmu): 350zł Cyklicznie: ustalane indywidualnie.

W indywidualnych przypadkach – zapytaj o termin, zadzwoń lub napisz, jesteśmy otwarci do rozmów i negocjacji, przygotujemy specjalną propozycję dla Ciebie 😊

SERWIS KAWOWY

pakiet
Start
15zł/os
 • woda
 • wybór herbat
 • kawa z ekspresu
pakiet
Standard
18zł/os
 • ciastka
 • paluszki
 • woda
 • wybór herbat
 • kawa z ekspresu
pakiet
Premium
25zł/os
 • domowe ciasto
 • świeże owoce
 • ciastka
 • paluszki
 • woda
 • wybór herbat
 • kawa z ekspresu

SALA SZKOLENIOWA W POZNANIU – CATERING

W Laboratorium Kompetencji zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną. Oferujemy możliwości wyboru jednego z 3 zestawów serwisów kawowych dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. W każdym z nich znajdzie się pyszna kawa z ekspresu i herbata dla uczestników, a także woda w nieograniczonej ilości. Rozbudowane wersje obejmują dodatkowo ciastka, paluszki, świeże owoce i domowe ciasto. A wszystko świeże i pyszne, stanowi znakomitą przekąskę podczas intensywnej pracy i aktywności intelektualnej.

Sala szkoleniowa w Poznaniu – lunche

Decydując się na wynajem naszej sali szkoleniowej w Poznaniu, możesz liczyć nie tylko na profesjonalny serwis kawowy, ale również możliwość zamówienia obiadów i lunchów dla uczestników. Gotowe dania dowożone są z pobliskich restauracji. Laboratorium Kompetencji na stałe współpracuje z restauracją serwującą tradycyjną kuchnię domową, azjatycką oraz z pizzerią. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dostawcy gwarantują szybki i sprawny dowóz, który zapewnia maksymalną świeżość potraw i ich odpowiednią temperaturę.

Zamówienie obiadu lub lunchu dla uczestników cieszy się coraz większą popularnością, to doskonały sposób zapewnienia im wartościowego i smacznego źródła energii w trakcie przerwy.

Oferta cateringowa Laboratorium Kompetencji jest elastyczna i otwarta na sugestie klienta. Jeśli więc masz swoje indywidualne preferencje, bez wahania przedstaw je osobie odpowiedzialnej za organizację. Dołożymy wszelkich starań, by uwzględnić je przy realizacji usługi.

Lunch/obiad: zamawiamy z pobliskich restauracji, do wyboru m.in.:

obiady domowe - 25 zł / os. kuchnia azjatycka - 30 zł / os. pizza - 30zł / os.

KONTAKT

Zapytaj o wolny termin

Termin
Godzina
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Circinus Training Center Adam Pluciński, z siedzibą w Siekierkach Wielkich, ul. Łąkowa 33, numer NIP 6222549089 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 • Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.